2020 vasario 3

M.Karamarko: „Kur treneris pastatys – ten ir žaisiu“


Vilniaus „Žalgiris“ savaitgalį sužaidė lygiosiomis 0:0 su Suvalkų „Wigry“ klubu. Šiose rungtynėse žalgiriečių sudėtyje debiutavo naujokas Marko Karamarko.

26-erių krašto gynėjas iš Kroatijos susitikimą pradėjo startinėje sudėtyje ir žaidė visas 90 minučių. Pirmajame kėlinyje jis rungtyniavo dešinio gynėjo, o po pertraukos – dešinio saugo pozicijose.

„Rungtynės buvo labai atkaklios, jų pabaigoje jaučiau nuovargį. Buvo sunki savaitė, kojos buvo sunkios, tačiau tai yra neatimama pasiruošimo sezonui dalis. Mūsų komandoje yra nemažai jaunų žaidėjų, dar laukiame pastiprinimo. Šiuo metu nežaidžiame geriausio futbolo, tačiau iki sezono starto dar turime beveik mėnesį. Neabejoju, kad tinkamai pasirengsime“, – fkzalgiris.lt po rungtynių kalbėjo M. Karamarko.

Sostinės ekipos naujokas sako, kad su kiekviena diena „Žalgiryje“ jaučiasi vis geriau.

„Jaučiuosi laimingas čia būdamas. Tai puikus klubas. Kolektyvas yra vieningas ir maloniai priėmė. Žinoma, reikia laiko, kad geriau vaikinus pažinčiau. Tai buvo tik pirmos mano rungtynės. Galiu žaisti ir krašto gynėjo, ir saugo pozicijose. Kur treneris pastatys – ten ir rungtyniausiu“, – kalbėjo jis.

Tuo tarpu vyriausiasis treneris Aliaksejus Baga po rungtynių nerimavo dėl Hugo Videmonto, kuris rungtynių pradžioje patyrė traumą ir aikštę paliko.

„Aikštėje pamatėme daug emocijų, daug kovos ir pernelyg daug klaidų. Rungtynės nebuvo labai kokybiškos. Kita vertus, tai pasirengimo etapas, įvairūs eksperimentai yra normalus reiškinys – man reikia kuo geriau susipažinti su žaidėjais, išbandyti juos įvairiose aikštės vietose ir susidaryti kuo aiškesnį vaizdą. Analizuosime rungtynes, padarytas klaidas ir padarysime išvadas. Neigiama yra patirtos traumos. Belieka tikėtis, kad Hugo trauma nebus rimta, tačiau kol kas atsakyti į šį klausimą negaliu“, – atviravo treneris.

Kitas rungtynes žalgiriečiai žais šeštadienį „Sportimoje“ su Baltarusijos Gardino „Neman“.

Video