2021 balandžio 17

M. Gamakovas: „Belieka pakelti galvas ir dirbti dar sunkiau“


Vilniaus „Žalgirio“ saugas Milenas Gamakovas po pralaimėjimo Marijampolės „Sūduvai“ nesidžiaugė savo įvarčiu ir sakė, kad daug kas dar priešakyje.

Prieš pertrauką traumą gavusį Karolį Uzėlą pakeitęs bulgaras kone pirmuoju lietimu pasižymėjo tolimu smūgiu ir buvo išlyginęs rezultatą. Bet jam su komandos draugais likus žaisti kelias minutes nepavyko apsiginti nuo „Sūduvos“ baudos smūgio – varžovai nugalėjo 2:1.

„Labai, labai sunkios rungtynės mums. Pradėjome gerai, turėjome progą įmušti 11 metrų baudinį. Neįmušėme jo. Po to varžovai įmušė iš baudinio. Prieš pertrauką įmušiau ir išlyginau rezultatą. Antrajame kėlinyje turėjome iniciatyvą. Varžovai grindė žaidimą kontratakomis ir jiems tai pavyko. Savo progomis nepasinaudojome. Deja, jie savo progą išnaudojo. Pralaimėjome 1:2, nors manau nenusipelnėme to. Abi komandos surengė daug atakų, norėjo įmušti. Ypač antrajame kėlinyje. Jei būtume pasinaudoję progomis ir išsiveržę 2:1, galėjome laimėti. Tačiau pačioje pabaigoje įmušė jie“, – dvikovą reziumavo M. Gamakovas.

Anot jo, liūdėti nėra kada, nes sezonas tik prasidėjo ir jau antradienį laukia kitos rungtynės – namuose su Telšių „Džiugu“.

„Labai apmaudu pralaimėti šias rungtynes. Tačiau belieka pakelti galvas, dirbti dar sunkiau. Ruoštis kitoms rungtynėms, nes jos bus greitai.  Dar liko daug rungtynių iki sezono pabaigos. Dar tris kartus žaisime su Sūduva. Stengsimės juos įveikti“, – teigė M. Gamakovas.

Jis pelnė savo pirmą įvartį komandoje ir turėjo specialią dedikaciją, bet pripažino, kad tas nuotaiką pagerino tik trumpai: „Savo įvartį noriu skirti dukrelei ir komandai. Įvartis nesuteikia džiaugsmo, nes pralaimėjome. Geriau neįmuščiau, bet komanda laimėtų.“

„Žalgiris“ kitas rungtynes žais balandžio 20 d. namuose su Telšių „Džiugu“.

 

Video