2022 balandžio 15

LFF Drausmės komitetas skyrė sankcijas už incidentus Telšiuose


Lietuvos futbolo federacijos (LFF) Drausmės komiteto sprendimu dėl incidentų rungtynėse Telšiuose „Žalgiriui“ paskirtos sankcijos.

Drausmės komitetas svarstė sankcijas klubui ir jo aistruoliams dėl LFF Drausmės kodekso pažeidimų (sukelti neramumai, sutrikdyta rimtis ir tvarka; įsiveržimas į aikštę; pirotechnikos priemonių naudojimas, žalia stadionui) balandžio 9 d. rungtynėse su „Džiugu“.

Drausmės komitetas nusprendė skirti „Žalgiriui“ 400 eurų baudą, taip pat draudimą 1 rungtynėse lankytis „Pietų IV“ grupės aistruoliams.

Papildoma 2 rungtynių sankcija be žiūrovų skirta atidedant ją vienerių metų laikotarpiui. Komandos aistruoliams per tą laikotarpį padarius bet kokį pažeidimą, pastarosios sankcijos atidėjimas būtų panaikintas.

„Džiugo“ klubas svarstytas dėl tvarkos ir saugumo stadione neužtikrinimo, oficialių asmenų ir žaidėjų saugumo neužtikrinimo, klubo aistruolių neramumų ir įsiveržimo į aikštę. Klubui skirta 400 eurų bauda.

Taip pat dėl nesportiško elgesio svarstytas komandos treneris M. Šluta, jam skirta 100 eurų bauda ir 3 rungtynių praleidimo sankcija, bet 2 rungtynės atidedamos 1 metų laikotarpiui.

LFF sprendimu už baudas surinkti pinigai bus pervesti „Blue/Yellow“ organizacijai.