2020 lapkričio 6

Lemiamos rungtynės numatomos lapkričio 14-ąją be žiūrovų


Paskutinės šio sezono A lygos rungtynės numatytos lapkričio 14-ąją ir turės vykti be žiūrovų.

Po A lygos valdybos posėdžio Lietuvos futbolo federacijos Nepaprastų atvejų komitetas priėmė sprendimą dėl nukeltų 20 turo rungtynių tarp „Žalgirio“ ir „Sūduvos“.

„Ilgai diskutavome apie visus galimus variantus, kad rungtynės būtų sužaistos ir čempionatas būtų užbaigtas, – teigė LFF generalinis sekretorius Edgaras Stankevičius. – „Sūduvos“ klubas apeliavo, kad žaidėjai nespės pasiruošti rungtynėms iki lapkričio 12 d., o laukti lapkričio 22 d. – per daug rizikinga dėl prastėjančios situacijos šalyje, tad šiuo metu tai yra realiausias variantas.“

Rungtynės turėjo vykti spalio 31 d., bet dėl viruso protrūkio „Sūduvos“ komandoje ne kartą nukeltos – iš pradžių iki lapkričio 8 d., vėliau – į 12 d.

Atsižvelgiant į LR Vyriausybės sprendimą dėl karantino rungtynėse negalės dalyvauti žiūrovai.

Vyriausybės nutarimu nuo lapkričio 7 iki 29 d. visoje Lietuvoje skelbiamas karantinas. Karantino metu draudžiami visi renginiai, išskyrus aukšto meistriškumo sporto varžybas, kai jos vyksta be žiūrovų.

FK „Žalgiris“ atsiprašo visų gerbėjų dėl patirtų nepatogumų.

Informacija dėl pinigų grąžinimo už bilietus:

  1. Pirkę kasose prašome kreiptis el. paštu: info@bilietai.lt ir iki lapkričio 20 d. atsiųsti užpildytą pinigų grąžinimo formą. Prašymą rasite čia: https://www.bilietai.lt/file/id/43766
  2. Bilietus įsigijusiems internetu pinigai bus grąžinti į tą pačią sąskaitą iš kurios buvo atliktas mokėjimas. Pinigai bus pervesti iki lapkričio 12 dienos.