2020 rugpjūčio 10

Komandą papildys saugas iš Kroatijos


FK „Žalgiris“ gretas prieš artėjančias kovas Europoje ir svarbius mūšius A lygoje sustiprins legionierius iš Kroatijos Karlo Kamenaras.

26 metų atakuojančio plano saugas į Vilnių atvyksta pagal nuomos sutartį iš NK „Osijek“ klubo, kuris šį sezoną Kroatijoje užėmė ketvirtąją poziciją ir žais UEFA Europos lygoje.

K. Kamenaras – garsiojo Zagrebo „Dinamo“ klubo auklėtinis. Klubo jaunimo gretose jis žaidė kartu su bendraamžiu Mateo Kovačičiumi, kuris dabar atstovauja Londono „Chelsea“.

Karjerą saugas pradėjo Kroatijos žemesnių lygų ekipose „Stupnik“ ir „Rudeš“. Su pastarąja komanda jis iškovojo kelialapį į aukščiausiąją lygą ir 2017 m. įmušė pirmą klubo įvartį elitiniame divizione.

2018 m. vasarą K. Kamenarą įsigijo tarp Kroatijos elito pastaraisiais metais įsiveržęs NK „Osijek“. Pirmąjį sezoną saugas naujoje ekipoje sužaidė 16 rungtynių lygoje, o antrajame  sezone pagrindinėje sudėtyje neįsitvirtino.

Iš viso futbolininko sąskaitoje – 50 rungtynių, 6 įvarčiai ir 8 rezultatyvūs perdavimai Kroatijos aukščiausioje lygoje. Daugiau nei 60 rungtynių jis sužaidė antrajame pagal pajėgumą divizione.