2022 gruodžio 21

Klubo direktorei – metų sporto vadybininkės prizas


Gruodžio 20 d. vakarą Vilniuje įvyko Lietuvos sporto vadybos apdovanojimų ceremonija, kurioje Metų sporto vadybininke buvo paskelbta FK „Žalgiris“ direktorė Vilma Venslovaitienė.

48-erių V. Venslovaitienės vadovaujama „Žalgirio“ organizacija šiemet užfiksavo istorinius metus. Sostinės ekipa tapo pirmuoju šalies futbolo klubu, pasirodžiusiu pagrindiniame UEFA turnyre. Maža to, „Žalgiris“ trečius metus iš eilės tapo Lietuvos čempionu ir antrąsyk paeiliui laimėjo LFF taurę.

„Tai ne tik sezono vyšnia ant torto, tai istorinio įvykio kulminacija ir pasiekimas, po kurio žmonės, mylintys futbolą, nustojo nebetikėti. Tai suteikia vilties ir šiais laikais to ypatingai reikia – reikia suvokimo, kad viskas padaroma darymo būdu. Šis apdovanojimas yra įrodymas, kad tikėjimas savo mintimis ir sunkus darbas tikrai atsiperka. Aš tikiuosi, kad tai bus postūmis plėstis ir bendruomenei, ir visam Lietuvos futbolui“, – po apdovanojimo įteikimo kalbėjo V. Venslovaitienė.

„Žalgirio“ direktorė akcentavo, kad istorinis Vilniaus futbolo klubo žygis galėtų būti gera paskata gerinti Lietuvos futbolo infrastruktūrą.

„Stadionai privalo būti ir kuo greičiau – ne tik Vilniuje, bet ir visuose didžiuosiuose šalies miestuose, nes Lietuvos žmonės to nusipelnė. Šiais metais mes žaidėme septyniose šalyse ir ten garsinome Lietuvos vardą – rodėme, kad ir Lietuva yra futbolo žemėlapyje, bet čia nėra tokių stadionų, kokiuose žaidžiame ten svetur.

Jei norime reprezentuoti Lietuvą kaip lygiavertę Europos valstybę, kuri geba daryti įtaką, tai pagalvokime apie mūsų šalies žmones, apie Lietuvos reprezentavimą futbole, kuris pasaulyje yra sporto karalius. Dabar mes privalome mobilizuotis. Lygiai taip pat, kaip prieš Europos krepšinio čempionatą buvo surasta lėšų arenų statyboms, taip dabar futbolo stadionai turi atsirasti dėl mūsų piliečių“, – pabrėžė V. Venslovaitienė.

Metų sporto vadybininko nominacijoje V. Venslovaitienė aplenkė Lietuvos motociklų sporto federacijos prezidentę Giedrę Leskauskienę, Lietuvos techninio sporto federacijų prezidentą Karolį Ramošką, Klaipėdos savivaldybės sporto skyriaus vedėją Rasą Rumšienę ir futbolo akademijos „Šiauliai“ direktorę Redą Mockienę.

Lsfs.lt informacija