2020 rugsėjo 9

Kietoje kovoje su škotais K. Uzėla rungtyniavo gynyboje


Europos jaunimo (U-21) futbolo čempionato atrankos rungtynėse Lietuvos rinktinė kartu su Karoliu Uzėla po atkaklios kovos turėjo pripažinti Škotijos bendraamžių pranašumą 0:1.

„Žalgirio“ atstovas K. Uzėla žaidė visą susitikimą, kuris vyko britų saloms labiau būdingu oru, ir pasižymėjo kieta fizine kova.

Lietuviams ta kova neapsiėjo be nuostolių – pirmajame kėlinyje dėl traumų aikštę turėjo palikti Deividas Šešplaukis ir Ernestas Stočkūnas.

Įnirtingame mūšyje vienintelį įvartį škotai pelnė 81 minutę smūgiu iš baudos aikštelės prieigų.

„Buvo sunkios rungtynės, daug fizinės kovos kiekviename aikštės centimetre. Didžiuojuosi komandos draugais, kurie atidavė visą save kiekvienoje dvikovoje. Taip pat pademonstravome ir neblogą žaidimą, susikurėme neblogų progų. Deja, nepavyko jų realizuoti“, – po dvikovos teigė K. Uzėla.

Saugas visas rungtynes žaidė vidurio gynėjo pozicijoje. „Tai vis dar yra kiek neįprasta, bet manau, kad gero lygio žaidėjas turi mokėti žaisti ne vienoje pozicijoje. Tuo labiau, kad esu jaunas, ir kiekviena minutė aikštėje nesvarbu kokioje pozicijoje, yra aukso vertės. Stengiuosi iš to išspausti maksimumą – tiek rinktinėse, tiek „Žalgirio“ komandoje“, – tikino futbolininkas.

Spalį jaunimo rinktinė namuose varžysis su Graikijos ir Čekijos komandomis, o „Žalgiris“ į kovas grįžta jau šeštadienį – laukia svarbi „Hegelmann LFF taurės“ ketvirtfinalio dvikova su „Kauno Žalgiriu“. Bilietus į rungtynes platina „Bilietai.lt“.