2022 spalio 9

Ketvirtoji pergalė iš eilės – užtikrintai Jonavoje

„Žalgiris“ iškovojo užtikrintą pergalę (4:0) Jonavoje ir čempionate dar labiau padidino pranašumą prieš persekiotojus.

Dvikovoje su autsaidere „Jonava“ žalgiriečiai reikalus išsprendė jau pirmajame kėlinyje – pasižymėjo Renanas Oliveira, Francis Kyeremeh, o kartą varžovai įsimušė sau. Antrajame kėlinyje įvartį pridėjo Donatas Kazlauskas.

„Žalgirio“ starto sudėtyje prieš šias rungtynes įvyko šeši pasikeitimai. Nuo pradžių rungtynes pradėjo Petaras Mamičius, Kipras Kažukolovas, Dimašas Kaškenas, Ivanas Tatomirovičius, Francis Kyeremeh, Donatas Kazlauskas.

Rungtynių pradžioje aktyviai atakavo „Jonava“. Vieną varžovų smūgį iš toli turėjo atremti E. Gertmonas.

10 min. po F. Kyeremeh perdavimo Renano link „Jonavos“ gynėjas nesėkmingai bandė išmušti kamuolį ir pasiuntė jį į savo vartus.

13 min. po M. Miličkovičiaus smūgio iš 30 metrų kamuolį atmušė vartininkas.

17 min. po F. Ourega perdavimo į baudos aikštelę F. Kyeremeh iš arti nukreipė kamuolį į vartus.

23 min, po dar vieno tolimo smūgio kamuolį atmušė E. Gertmonas.

38 min. po F. Ourega perdavimo iš krašto kamuolys atsimušė į skersinį, pakartotiniu bandymu Renanas per save mušė pro šalį.

41 min. M. Miličkovičius atėmė kamuolį iš varžovo ir perdavė į baudos aikštelę Renanui, kuris puikiu smūgiu dešine koja pasiuntė kamuolį į viršutinį vartų kampą.

48 min. po tolimo smūgio E. Gertmonas atrėmė kamuolį.

50 min. po M. Miličkovičiaus perdavimo Renanas kairiu kraštu įsiveržė į baudos aikštelę ir perdavė kamuolį D. Kazlauskui, kuriam beliko įmušti iš arti.

59 min. Renanas turėjo šansą baudos aikštelėje, bet kamuolį atrėmė vartininkas.

89 min. po A. Radčenko smūgio puikiai sužaidė ir vartus apgynė T.Duka.

Kitas rungtynes „Žalgiris“ žais ketvirtadienį Vilniuje UEFA Europos Konferencijos lygoje prie Jerevano „Pyunik“.