2021 spalio 18

Kėdainiuose – trys įvarčiai ir dar viena pergalė

Antrą kartą per kelias dienas „Žalgiris“ įveikė Kėdainių „Nevėžį“ ir turnyro lentelėje atsilikimą nuo pirmaujančios „Sūduvos“ sumažino iki minimumo.

Prieš kelias dienas žalgiriečiai „Nevėžį“ namuose sutriuškino 6:0. Šį kartą rungtynės klostėsi kiek sunkiau – iškovota pergalė 3:1.

Į „Žalgirio“ startinę sudėtį grįžo Josipas Tadičius ir Karolis Uzėla. Dėl sveikatos problemų komandai negalėjo padėti Ovidijus Verbickas. Atsargoje po ilgos pertraukos pasirodė po traumos pasveikęs Marko Karamarko.

Rungtynių pradžioje „Žalgirio“ atakoms vis trūko tikslumo. Tik sužaidus 20 minučių varžovų vartininką rimčiau patikrino H. Videmontas.

22 min. vilniečiai išsiveržė į priekį. Prie baudos aikštelės centro kamuolį susitvarkęs Francis Kyeremeh smūgiu iš oro smūgiavo tiksliai į vartų kampą.

Vėliau žalgiriečiai nepasinaudojo dar keliomis progomis.

Antrojo kėlinio pradžioje pavyko pranašumą padidinti. Po T. Kišo perdavimo tiksliu smūgiu iš baudos aikštelės vidurio pasižymėjo J. Tadičius.

Netrukus „Žalgiris“ įmušė ir trečią įvartį, bet jis nebuvo įskaitytas dėl nuošalės.

Žalgiriečių atakoms ir toliau trūko tikslumo, o svečiai pasinaudojo retu savo šansu.

80 min. iš baudos aikštelės krašto tiksliai smūgiavo Aretas Gėgžna.

Visgi įtampa truko neilgai – 86 min. sužaidęs sienelę su J. Sylvestru pasižymėjo H. Videmontas.

„Žalgiris“ iškovojo dar vieną pergalę A lygoje ir geromis nuotaikomis ruošiasi LFF taurės finalui, kuris spalio 23 d. vyks Šiauliuose.

Kitas A lygos rungtynes vilniečiai žais spalio 27 d. namuose prieš „Sūduvą“.