2021 kovo 20

Kauniečiai taip pat nugalėti dviejų įvarčių persvara

Vilniaus „Žalgiris“ A lygoje iškovojo antrą pergalę iš eilės tokiu pačiu rezultatu. Ovidijaus Verbicko ir Hugo Videmonto įvarčiai padėjo Lietuvos čempionams 2:0 pranokti Kauno rajono „Hegelmann Litauen“ ekipą.

„Žalgirio“ startinėje sudėtyje po praėjusių rungtynių įvyko du pasikeitimai – vietoje H. Videmont ir K. Uzėlos saugų grandyje pasirodė O. Verbickas ir M. Kuklys. Po diskvalifikacijos į komandos paraišką grįžo M. Gamakovas.

Žalgiriečiai pradėjo rungtynes aktyviai ir jau 5 min. varžovų vartininko budrumą patikrino O. Verbicko smūgis iš kairiojo krašto. 10 min. pavojingai virš vartų smūgiavo F. Kyeremeh.

Netrukus įsidrasino svečiai, iš toli laimę pabandė L. Mačarašvilis.

Vėliau iš toli varžovų vartams grasino T. Kišas, O. Verbickas. Kėliniui įpusėjus baudos aikštelėje buvo kietai sustabdytas F. Kyeremeh, tačiau arbitras 11 metrų baudinio neskyrė.

32 min. po M. Kuklio pakelto kampinio O. Verbickas laimėjo oro dvikovą ir galva smūgiavo tiksliai.

Po pertraukos F. Kyeremeh aikštėje pakeitė H. Videmontas ir būtent jis pirmuoju smūgiu padvigubino rezultatą. Prancūzas tiksliai smūgiavo pažeme iš baudos aikštelės prieigų – 2:0.

Netrukus šansu dar padidinti rezultatą nepasinaudojo O. Verbickas.

Dar vieną progą 79 min. turėjo ir H. Videmontas, bet jo smūgį atrėmė vartininkas.

Po šio turo A lygoje prasidės rinktinių pertrauka. Kitas rungtynes „Žalgiris“ žais balandžio 3 d. Dvikovoje dėl Supertaurės bus žaidžiama su „Panevėžio“ ekipa.