2021 rugpjūčio 22

Kaune – dramatiškos lygiosios

Tarp tarptautinių kovų A lygoje žaidęs „Žalgiris“ antrą kartą šį sezoną prarado taškus Kaune. Dramatiškos rungtynės su „Hegelmann Litauen“ baigėsi lygiosiomis 1:1.

Žalgiriečiai rungtynių pabaigoje praleido įvartį, tačiau po T. Kišo smūgio sugebėjo ir išlyginti rezultatą.

Tarp UEFA Europos Konferencijų lygos rungtynių su Budės „Glimt“ vilniečių startinėje sudėtyje komandos treneriai atliko šešis pakeitimus.

Penki žaidėjai padėti komandai negalėjo. S. Mikoliūnas – dėl kortelių, dėl sveikatos problemų – M. Mikulėnas ir V. Piliukaitis, taip pat jau kurį laiką iš rikiuotės iškritę M. Vareika, M. Karamarko.

18 min. po atakos dešiniu kraštu ir M. Paveličiaus bei J. Tadičiaus kombinacijos virš vartų smūgiavo F. Kyeremeh.

20 min. po tolimo M. Kuklio perdavimo F. Kyeremeh dešiniu kraštu įsiveržė į baudos aikštelę, bet smūgį atrėmė varžovų vartininkas.

22 min. po šeimininkų kampinio kamuolys pavojingai nusileido prie „Žalgirio“ vartų, tačiau pavyko likviduoti pavojų.

Žalgiriečiai pirmajame kėlinyje kontroliavo žaidimą, tačiau trūko tikslumo paskutinėje atakos stadijoje.

42 min. pavojingiausią išpuolį surengė ir „Hegelmann Litauen“ – L. Mačarašvilio iš baudos aikštelės prieigų muštą kamuolį atrėmė T. Duka.

Antrajame kėlinyje organizuoti atakas sekėsi sunkiau.

48 min. iš toli netiksliai smūgiavo J. Sylvestras.

62 min. po T. Kišo baudos smūgio kamuolį sugavo vartininkas. 68 min. po perdavimo iš krašto T. Kišas nestipriai smūgiavo galva.

69 min. šeimininkai buvo arti tikslo, laimei po G. Thompsono smūgio galva T. Duka kamuolį atmušė nuo skersinio.

72 min. po M. Paveličiaus perdavimo iš krašto virš vartų smūgiavo T. Kišas. 75 min. T. Kišas netiksliai mušė galva.

80 min. po perdavimo iš krašto A. Negueba smūgiavo į artimąjį kampą, ten buvo pasiruošęs T. Duka.

84 min. varžovų kontrataka dešiniuoju kraštu baigėsi perdavimu į baudos aikštelės vidurį, kur neginamas I. Olaosebikanas pasiuntė kamuolį į vartus.

89 min. „Žalgiris“ išlygino rezultatą. Po tolimo perdavimo D. Diaw laimėjo dvikovą antrame aukšte ir nuo gynėjo atšokusį kamuolį T. Kišas pasiuntė į tuščius vartus.

Rungtynės baigėsi lygiosiomis 1:1.

Ketvirtadienį „Žalgiris“ žais lemiamas UEFA Europos Konferencijų lygos rungtynes Norvegijoje su Budės „Glimt“ komanda.