2020 rugpjūčio 19

K. Kamenaras: „Lygoje liko 5 rungtynės, visas turime laimėti“


5 rungtynės, 15 galimų taškų, ir 3 taškų deficitas, kurį reikia panaikinti Tokia užduotis laukia FK „Žalgirio“ A lygos sezono pabaigoje. Tikslui siekti Vilniaus ekipa turi naują ginklą – atakuojantį saugą iš Kroatijos Karlo Kamenarą.

Po pralaimėjimo prieš pagrindinę konkurentę Marijampolės „Sūduvą“ praėjusiame ture galimybių klysti vilniečiams liko dar mažiau. Todėl jau artimiausios rungtynės, derbis su „Riteriais“ – tokios, kurias būtina laimėti.

Prieš „Sūduvą“ žalgiriečių gretose debiutavo iš Kroatijos atvykęs legionierius, 10 numeriu ir atitinkamoje pozicijoje žaidžiantis K. Kamenaras. Tiesa, jis Į Marijampolę važiavo praėjus vos porai dienų nuo atvykimo į Lietuvą, tad ir žaisti gavo vos 10 minučių po keitimo.

Visgi pastarąją savaitę K. Kamenaras turėjo daugiau laiko apsiprasti Lietuvoje ir pasitreniruoti su naujais komandos draugais. „Po pirmos savaitės čia jaučiuosi labai gerai. Esu laimingas būdamas šioje komandoje. Viskas kol kas tikrai gerai“, – patikino žaidėjas.

Jis neslėpė, jog „Žalgiris“ – jam ir puiki galimybė daugiau žaisti, ko trūko viename pajėgiausių Kroatijos klubų „Osijek“, ir pakovoti dėl trofėjų. „Atvykau čia žaisti, kuo daugiau žaisti. Praėjusiame klube man trūko žaidybinės praktikos. Atvykau čia gauti tos praktikos ir noriu padėti komandai laimėti čempionatą“, – sakė K. Kamenaras.

Greitai pritapti Vilniaus komandoje jam nebuvo sunki užduotis. „Žalgiryje“ žaidžia kroatų kilmės Marko Karamarko, taip pat kiti žaidėjai iš artimų šalių – serbai Nemanja Ljubisaljevičius, Ivanas Tatomirovičius, Andrija Kaludžerovičius, slovėnas Klemenas Bolha.

„Man pasisekė, kad „Žalgirio“ komandoje yra žaidėjų iš Balkanų. Jie daug man padėjo. Tai geri žmonės, žaidėjai. Tačiau kiti, vietiniai žaidėjai taip pat man padėjo pritapti“, – džiaugėsi futbolininkas.

Jis teigė suprantantis artimiausių rungtynių svarbią ir tai, kad „Žalgiris“ yra favoritas.

„Gaila, jog pralaimėjome paskutines rungtynes, bet reikia stengtis toliau, kuo geriau pasiruošti kitoms rungtynėms. Lygoje liko 5 rungtynės, visas turime laimėti. Apie „Riterius“ dar daug nežinau, bet manau, kad turime labiau žiūrėti į savo žaidimą. Jei žaisime gerai – laimėsime“, – kalbėjo saugas.

Šį sezoną „Riteriai“ įveikė „Žalgirį“ netrukus po karantino, tačiau vėliau pralaimėjo net 0:7. Paskutinėse rungtynėse „Žalgiris“ laimėjo 1:0 po ankstyvo Hugo Videmonto įvarčio.

Ketvirtoji ir paskutinė šio sezono „Žalgirio“ ir „Riterių“ akistata A lygoje vyks ketvirtadienį nuo 20 val. LFF stadione.

Šių rungtynių šeimininkai ir organizatoriai bus „Riteriai“, dėl to „Žalgirio“ abonementai į rungtynes negalioja. Norint patekti į rungtynes žiūrovai turi įsigyti FK „Riteriai“ platinamus bilietus.

Video