2020 gegužės 9

K.Uzėla nori žengti dar vieną žingsnį į priekį 


Praėjusių metų vasarą iš Italijos SPAL klubo į „Žalgirį“ sugrįžęs Karolis Uzėla šiame sezone nesiruošia sustoti.

Perspektyviam futbolininkui 2019-ųjų sezono antroji pusė buvo sėkminga. Nors klubas netapo šalies čempionu, tačiau tuomet dar 19-metis gavo daug žaidybinio laiko ir netgi įmušė įvartį UEFA Europos lygos turnyre.

Išbandytas įvairiose pozicijose šiemet Karolis jaučiasi užsigrūdinęs ir nesibaimina didelės konkurencijos aikštės viduryje, kur dėl minučių jam teks konkuruoti su Mantu Kukliu, Modestu Vorobjovu ir Domantu Šimkumi.

„Būdamas akademijoje stebėjau M. Kuklio žaidimą ir juo žavėjausi. Tada jis buvo vienas mano idealų. Dabar turiu galimybę rungtyniauti kartu. Jis man padeda savo patarimais, už ką esu labai dėkingas. Žinau, kad dėl vietos aikštėje teks sunkiai kovoti treniruotėse, tačiau konkurencija yra reikalinga. Jos nesibaiminu ir tikiu savo galimybėmis“, – fkzalgiris.lt pasakoja K. Uzėla.

Lietuvos futbolo federacijos geriausiųjų apdovanojimuose K. Uzėla buvo tarp kandidatų tapti geriausiu metų jaunuoju Lietuvos futbolininku. Tai – tarsi dar vienas įrodymas, kad žaidėjas yra teisingame kelyje.

„Nors komandiniai tikslai visada yra svarbiausi, tačiau meluočiau sakydamas, kad man nėra malonu. Žinoma, smagu, kai tave įvertina, bet tai nereiškia, kad jau kažką įrodžiau ir galiu sustoti. Šiemet norime iškovoti visus titulus, įrodyti, jog esame stipriausi Lietuvoje. Tai mano ir visos komandos motyvacija“, – sako jis.

Po pusantro mėnesio trukusios pauzės žalgiriečiai jau lieja prakaitą treniruotėse, kur komandai vadovauja baltarusis Aliaksejus Baga. Šio trenerio darbas jaunajam žalgiriečiui labai imponuoja.

„Ne veltui Baltarusijoje jis vadinamas treneriu „stand-up‘eriu“. Tikrai palaiko labai gerą klimatą komandoje, mėgsta pajuokauti, pabendrauti su žaidėjais. Manau, kad mūsų kolektyvui puikiai sekasi atrasti bendrą kalbą su treneriu, o tai labai svarbu siekiant užsibrėžtų tikslų“, – atvirauja saugas.

Daugiau Karolio minčių apie sezono startą, tikslus, dabartinę situaciją ir rungtynes Europoje – video reportaže.

Video