2021 balandžio 20

K. Uzėla: „Norėčiau dar daugiau prisidėti prie komandos rezultatų“


FK „Žalgirio“ saugas Karolis Uzėla teigia norintis dar daugiau prisidėti prie komandos rezultatų ir svarsto, jog Lietuvos čempionams dar reikia geriau susižaisti.

Žalgiriečiai pralaimėjo pastarąsias A lygos rungtynes su „Sūduva“ ir kol kas ieško atsakymų, tačiau vienas iš jų gali būti pakankamai banalus.

„Tikriausiai trūksta laiko susižaisti. Turime didelę dalį žaidėjų, kurie yra atvykę į komandą naujai. Kiekvieną dieną dirbame ir tas žaidimas ateis“, – vylėsi K. Uzėla.

Jis pats žaidė visas 6 komandos rungtynes A lygoje, iš jų 5 pradėjo startinėje sudėtyje. Bet komandos rezultatai dar jo netenkina.

„Kiekvienas žaidėjas – ar gerai, ar blogai sekasi, nori prisidėti daugiau ir daugiau. Pats norėčiau daugiau prisidėti prie komandos rezultatų, nes jau esame ir pralaimėję. Kaip ir visa komanda kiekvieną dieną stengiuosi dirbti, tobulėti ir eiti į priekį“, – kalbėjo jaunasis saugas.

Anot jo, svarbu po nesėkmės atsitiesti ir susigrąžinti pasitikėjimą savimi.

„Po pralaimėtų rungtynių kitos rungtynes labai svarbios. Pergalė leistų neįkristi į duobę. Serija, kai pralaimi vienas rungtynes po kitos, gali būti būna psichologiškai sunku. Turime progą pradėti naują pergalių seriją“, – sakė futbolininkas.

Jis pats praleis artimiausias rungtynes, nes gydosi dvikovoje su „Sūduva“ patirtą traumą ir laukia gydytojų verdikto.

„Žalgiris“ į kovą stoja antradienį 17 val. rungtynėse su Telšių „Džiugu“.

Video