2021 spalio 6

K. Uzėla – naudingiausias, savaitės rinktinėje – keturi žalgiriečiai


Į A lygos savaitės rinktinę pateko keturi žalgiriečiai, o Karolis Uzėla buvo statistiškai naudingiausias tarp visų.

Tomislavas Duka (Vilniaus „Žalgiris“): Kroato statistika išties puiki – per ketverias rungtynes praleistas tik 1 įvartis. T. Duka Gargžduose atrėmė net 7 smūgius, tarp jų ir baudinį. 273 „InStat“ naudingumo balus surinkęs vartų sargas kelis kartus gelbėjo komandą itin pavojingose situacijose.

Soichiro Suzuki (Kėdainių „Nevėžis“): 20-metis japonas sužaidė bene geriausią mačą „Optibet A lygoje“. Dešiniojo krašto gynėjas laimėjo net 76 proc. dvikovų (16/21) bei pasižymėjo 9 sėkmingais driblingais – vienas iš jų buvo toks efektingas, kad vos nepateko tarp vieno gražiausių sezono įvarčių.

Semiras Kerla (Marijampolės „Sūduva“): 272 „InStat“ naudingumo balus surinkęs bosnis tiek sėkmingai gynėsi, tiek puolė. S. Kerla perėmė 11 kamuolių, atliko 2 smūgius į vartų plotą bei išsiskyrė aštriu perdavimu, kurio įvarčiu nepavertė Jordanas N’Kololo.

Biliaminu Nurudeenas (Kėdainių „Nevėžis“): Vidurio gynėjas iš Nigerijos akistatoje su Telšių „Džiugu“ puikiai susitvarkė su savo užduotimis arčiau vartų. „Nevėžio“ atstovas laimėjo net 92 proc. dvikovų (12/13) gynyboje, 5 kartus išmušė kamuolį varžovams iš po kojų ir perėmė net 14 kamuolių.

Hugo Figueredo („Panevėžys“): „Panevėžio“ ekipa pavojingai atakavo kairiuoju kraštu, o prie to labai prisidėjo kairiojo krašto gynėjas iš Brazilijos. Aktyviai į atakas jungęsis H. Figueredo atliko 4 pavojingus perdavimus į baudos aikštelę, iš kurių 1 buvo rezultatyvus.

Jeffrey Sarpongas („Panevėžys“): 31-ajame ture dešiniojo krašto saugai pernelyg nežibėjo, tačiau J. Sarpongas išsiskyrė aktyvumu ir buvo arti įvarčio. Progas susikūręs „Panevėžio“ futbolininkas atliko 2 smūgius į vartų plotą, o kartą jam nepasisekė – buvo pataikyta į virpstą.

Karolis Uzėla (Vilniaus „Žalgiris“): Jaunasis žalgirietis praėjusiame ture surinko 302 „InStat“ naudingumo balus ir pagal šį rodiklį neturėjo lygių. K. Uzėla pelnė įvartį bei perdavimus atliko puikiu 94 proc. taiklumu (45/48).

Yukiyoshi Karashima (Kauno rajono „Hegelmann Litauen“): Japonas vėl buvo svarbi figūra aikštės viduryje. Y. Karashima puikiai išpildė savo paties uždirbtą baudos smūgį, atliko 4 sėkmingus driblingus iš tiek pat bandymų ir pirmasis suskubo prie 13 atšokusių kamuolių.

Hugo Videmontas (Vilniaus „Žalgiris“): Prancūzo sąskaitoje – 266 „InStat“ naudingumo balai bei 1 rezultatyvus perdavimas. Be to, H. Videmontas išsiskyrė 4 sėkmingais driblingais bei atliko tiek pat smūgių į vartus.

Jakubas Sylvestras (Vilniaus „Žalgiris“): Slovakas dar kartą nubaudė „Bangą“ – įskaitant „Hegelmann LFF taurės“ mačą, puolėjas tarpusavio mačuose pelnė net 5 įvarčius. Praėjusią savaitę J. Sylvestras surinko 268 „InStat“ naudingumo balus ir pasižymėjo 2 smūgiais į vartų plotą, iš kurių vienas buvo rezultatyvus.

Julius Kasparavičius (Kėdainių „Nevėžis“): Kėdainių klubo puolėjas pagaliau pelnė savo pirmą įvartį „iš žaidimo“. J. Kasparavičius pats perėmė kamuolį iš užsižaidusio varžovo ir tiksliu smūgiu išplėšė „Nevėžiui“ emociškai svarbų tašką.