2021 lapkričio 19

K. Kažukolovas: „Tikiuosi kitą sezoną siekti aukščiausių tikslų“


„Žalgirio“ gretas papildęs gynėjas Kipras Kažukolovas teigia Vilniaus komandoje pritapęs gana greitai, o praėjusį laikotarpį Anglijoje vertina kaip nesklandų dėl traumų.

Kelias savaites su žalgiriečiais treniravęsis 20 metų futbolininkas neseniai sudėjo parašus ant sutarties su klubu.

„Visų pirma, esu dėkingas, vadovams, treneriams, kad priėmė. Iš pradžių pasitreniruoti, po poros savaičių peržiūros man pasiūlė kontraktą. Pasitaręs su agentais nutariau pasilikti čia. Tik kol suderinome visas detales užtruko nemažai laiko. Dabar jau pasirašiau sutartį, tikiuosi nuo kito sezono jau būti pilnavertis komandos narys ir siekti aukščiausiu tikslų“, – kalbėjo K. Kažukolovas.

Nuo 12-13 metų jis sportavo ir mokėsi Nacionalinėje futbolo akademijoje, kur taip pat yra buvę žalgiriečiai Edvinas Gertmonas, Matas Vareika. Jaunimo rinktinėse K. Kažukolovas yra žaidęs ir su bendraamžiu Karoliu Uzėla, šiemet – su Viliumi Piliukaičiu ir Meinardu Mikulėnu.

„Nuo pirmos dienos visi priėmė draugiškai, ir užsieniečiais ir su lietuviais. Visi padeda kai paklausi. Beveik visus lietuvius pažinojau, anksčiau bendraudavome, esame kartu žaidę rinktinėse. Su užsieniečiais taip pat greitai pavyko susibendrauti“, – tikino futbolininkas.

Profesionalo karjeros jis siekė Anglijos „Premier“ lygos klube „Brighton“, tačiau ten sėkmė nelydėjo.

„Ten praleidau ketverius metus. Nesusiklostė kaip norėjau, turėjau labai daug traumų, teko gydytis. Dėl to laikas Anglijoje nebuvo sklandus. Dabar grįžau į Lietuvą, atrodo viskas tvarkoje“, – vylėsi žaidėjas.

Vidurio gynėjo pozicijoje žaidžiantis futbolininkas paklaustas apie savo stipriąsias savybes paminėjo dvi.

„Apie mano stiprybes nuspręs treneris ar fanai, bet mėgstu žaisti su kamuoliu, galiu atlikti gerą perdavimą, žaisti ramiai, taip pat gerai pasigrumti su puolėjais dėl aukštų kamuolių, esu didesnio sudėjimo“, – vertino save K. Kažukolovas.

Sutvarkius formalumus jis debiutuoti A lygoje galėtų dar šį sezoną vienose iš likusių trijų A lygos rungtynių.

„Žalgiris“ lapkričio 19 d. susitiks su „Kauno Žalgiriu“, lapkričio 24 d. – su „Panevėžiu“, o lapkričio 28 d. – su „Džiugu“. Visos trejos rungtynės vyks Vilniuje.

Video