2024 sausio 5

K. Bička pasirašė naują sutartį


Lietuvos jaunimo rinktinei atstovaujantis saugas Kajus Bička susiejo ilgalaikę ateitį su „Žalgiriu“ – futbolininkas pasirašė naują profesionalo sutartį.

19 metų K. Bička futbolo pagrindų mokėsi klubo akademijoje, žaidė jaunimo, C ir B komandose.

„Labai smagu pasiekti savo tikslą, kurį turėjau būdamas „Žalgiriečio“ akademijoje. Iš kitos pusės tai motyvacija siekti naujų tikslų. Labai džiaugiuosi ir laukiu naujo sezono. „Žalgirietyje“ buvau apie septynerius metus, pradėjau su treneriu Vaidu Sabaliausku, vėliau su Dainiumi Greviškiu, ir Žydrūnu Grudzinsku „Žalgirio B“ komandoje. Dabar esu čia“, – kalbėjo K. Bička.

Nuo 2023 metų vasaros buvo išnuomotas Vilniaus rajono „Transinvest“ klubui su kuria laimėjo Pirmos lygos pirmenybes ir triumfavo LFF taurės turnyre.

„Mano nuoma įvyko labai netikėtai. Tos pergalės tikrai net kartais buvo sunku patikėti, kaip per kelias savaites, mėnesius nuo žaidimo Pirmoje lygoje nuėjau iki taurės finalo. Tokios emocijos, pergalė. Nors ir nepavyko gauti minučių. Su komanda tai buvo nežmoniškas jausmas“, – prisiminė žaidėjas.

Siekiant įgyti daugiau žaidybinės praktikos šį sezoną K. Bička prisijungs prie „Transinvest“ komandos.

„Šį sezoną būsiu išnuomotas. Tikiuosi, kad nuoma padės man įgyti patirties A lygoje, gauti minučių, kad dar po metų galėčiau įsilieti į „Žalgirio“ pirmą komandą“, – sakė K. Bička.

 

Video