2022 birželio 30

Jaunieji žalgiriečiai – stipriausi U-17 ir U-14 varžybose

Antrą sezoną iš eilės šalies jaunimo čempionatuose „Žalgirio“ futbolininkai laimėjo dviejų amžiaus grupių pirmenybes, dar kelios užėmė prizines vietas.

Birželio 28-ąją vyko 2021-2022 metų „Samsung Galaxy Watch“ Elitinės jaunių lygos apdovanojimai, kuriuose „Žalgirio“ komandos atsiėmė skirtingų spalvų medalius.

Komandų futbolininkams, treneriams ir atstovams buvo įteikti medaliai, individualūs trofėjai bei remėjų dovanos. „Samsung Galaxy Watch“ Elitinės jaunių lygos laureatai džiaugėsi įteiktomis belaidėmis ausinėmis „Samsung Galaxy Buds2“ bei išmaniaisiais laikrodžiais „Samsung Galaxy Watch4“.

Žalgiriečiai tapo „Samsung Galaxy Watch“ Elitinės jaunių U-17 lygos nugalėtojais ir iškovojo teisę pretenduoti žaisti UEFA Jaunimo lygoje. Komandą treniravo Liutauras Mažeika.

Geriausiu U-17 lygos puolėju išrinktas Romualdas Jansonas.

Ramūno Radavičiaus vadovaujama U-16 „Žalgirio“ komanda tarp bendraamžių liko antra, o Dainiaus Greviškio treniruojama ekipa U-15 lygoje – trečia.

Geriausiu gynėju U-16 lygoje išrinktas Motiejus Šapola.

U-14 komanda, kuri tapo šalies jaunučių U-14 divizono laimėtoja, savo apdovanojimus atsiėmė anksčiau. Tomo Statkevičiaus treniruojamai ekipai aukso medaliai įteikti gegužės pabaigoje vykusios „Žalgirio“ 75 gimtadienio šventės metu.

U-13 amžiaus grupėje Artūro Sikorskij treniruojami žalgiriečiai užėmė ketvirtąją vietą.

Oficialioje FK „Žalgiris” futbolo akademijoje „Žalgirietis“ sportinio meistriškumo siekia šimtai vaikų nuo mažiausių 4-5 metų grupės iki 19-mečių ir vyresnių žaidėjų.