2021 gegužės 14

J. Tadičius: „Konkurencija verčia dirbti daugiau ir stengtis labiau“


Prieš antrąsias per savaitę rungtynes su „Panevėžio“ komanda FK „Žalgirio“ puolėjas Josipas Tadičius teigė, kad norint vėl laimėti reikia pakartoti tai, kas pavyko praėjusį kartą.

„Svarbu išlikti susikaupus. Suprasti ką darėme gerai ir ką galime pagerinti ir išeiti su tokia pat motyvacija kai ir praėjusiose rungtynėse. Pirmose tarpusavio rungtynėse žaidėme kokybiškai, demonstravome kovingumą ir komandinę dvasią. Tai reikia pakartoti kitose rungtynėse“, – kalbėjo J. Tadičius.

Šį sezoną „Žalgirio“ gretose savo įvarčiais neišsiskiria nė vienas žaidėjas, kaip kitose A lygos komandose. Iš viso yra pasižymėję net 11 futbolininkų.

„Kiekvienai komandai gerai, kai yra konkurencija pozicijose. Tai verčia dirbti daugiau ir stengtis labiau. Manau, kad tai pliusas“, – išreiškė nuomonę puolėjas iš Kroatijos.

Apie praėjusias bei artėjančias rungtynes su „Panevėžiu“ ir kitas naujienas iš „Žalgirio“ stovyklos – tradicinėje rubrikoje „Žaliai Balta Diena“.

„Žalgirio“ ir „Panevėžio“ antroji akistata vyks penktadienį, gegužės 14 d. nuo 18 val. LFF stadione. Rungtynes tiesiogiai transliuos TV6 televizija.

Video