2021 sausio 16

J. Tadičius keliasi į Vilnių


Vilniaus „Žalgirio“ puolimo gretas papildys komandos gerbėjams gerai žinomas buvęs varžovų žaidėjas – patyręs snaiperis Josipas Tadičius.

33 metų kroatas pastaruosius kelis metus su pertrauka atstovavo Marijampolės „Sūduvai“ ir iki praėjusio sezono dirbo kartu su dabartiniu „Žalgirio“ strategu Vladimiru Čeburinu.

Praėjusį sezoną puolėjas buvo rezultatyviausias „Sūduvos“ narys – per 19 rungtynių čempionate įmušė 11 įvarčių. Pagal šį rodiklį A lygoje jis nusileido tik žalgiriečiui Hugo Videmontui.

Iš viso  J. Tadičiaus A lygos sąskaitoje – 57 rungtynės ir 33 įvarčiai.

Futbolininkas prisidėjo prie trijų „Sūduvos“ čempionų titulų 2017, 2018 ir 2019 metų sezonais, taip pat kartą iškovojo taurę ir Supertaurę.

Savo karjerą J. Tadičius pradėjo Kroatijos „Osijek“ klube, savo šalyje taip pat atstovavo garsiajam Zagrebo „Dinamo“ ir kelioms kitoms komandoms.

Puolėjas didelę dalį karjeros praleido užsienyje ir žaidė Vokietijos, Prancūzijos, Lenkijos, Australijos, Austrijos, Turkijos, Hong Kongo pirmenybėse.

Futbolininkas yra įgijęs nemažai tarptautinių dvikovų patirties – sužaidė 26 rungtynes Čempionų lygos ir Europos lygos atrankos varžybose, taip pat beveik pusę šimto dvikovų įvairaus amžiaus Kroatijos jaunimo rinktinėse.