2021 liepos 26

J. Tadičius: „Eidamas į aikštę turi tikėti, kad gali ir kad laimėsi“


Įveikti praėjusį sezoną Čempionų lygos grupių etape žaidusią komandą ir tai padaryti bent dviejų įvarčių skirtumu. Tokia nelengva užduotis antradienį namuose laukia „Žalgirio“, kuris dvikovoje su Budapešto „Ferencvaros“ nesiruošia vien aklai pulti į priekį.

Daugiau nei dešimt kartų didesnį biudžetą turintys Vengrijos čempionai namuose palaikomi daugiau nei 10 tūkst. žiūrovų laimėjo pirmas rungtynes rezultatu 2:0. Antroji dvikova – antradienio vakare Vilniuje. Pergalės kaina – kelialapis į kitą etapą ir garantuota vieta bent jau UEFA Europos konferencijų lygos grupių varžybose.

Norint pasiekti pergalę žalgiriečiams prireiks puikaus puolėjų žaidimo. Vienas jų – patyręs snaiperis Josipas Tadičius.

„Žaidėme prieš gerą komandą. Pralaimėjome, bet nebuvo blogos rungtynės, turėjome progų. Parodėme, kad galime žaisti. Gerai tai, kad dar tikime, kad galime kažką nuveikti. Tose rungtynėse pamatėme, kad yra erdvės, galimybių reikia būti susitelkusiems ir žaisti“, – pozityvo įžvelgė J. Tadičius.

„Pirmose rungtynėse matėme ir daug žiūrovų stadione. Tai šiuo sunkiu COVID pandemijos laikotarpiu padarė įtaką ir žaidimui. Kalbu apie tai todėl, kad namų rungtynėse jau turėsime savo aistruolių palaikymą. Žinome, kaip viskas buvo rungtynėse su „Linfield“. Tai mums davė su papildomų jėgų“, – pranašumą būsimoje dvikovoje matė komandos treneris Vladimiras Čeburinas.

Patyręs treneris akcentavo tai, kad šį kartą komandos viena kitai mažiau siurprizų ir žalgiriečiai bus geriau pasiruošę prisitaikyti prie aukšto lygio varžovo.

„Žaidėjai jau žino iš varžovus – nebe iš analizių ir kalbų, o iš veiksmo žaidime. Tos klaidos, kurias darėme, jas išanalizavome, nustatėme, ir ėmėmės veiksmų, kad jų nekartotume. Jos nebuvo būdingos tiems žaidėjams, kurie klydo. Pagal turimus pliusus ruošiame savo žaidimą dvikovai ir siekiame priversti varžovus daugiau gintis. Mums reikės atakuoti, bet atakuoti protingai“, – kalbėjo treneris.

Anot J. Tadičiaus, žalgiriečių stiprybė komandinėje dvasioje. „Esame kovotojai, žaisime namuose, tikiuosi bus daug žiūrovų. Neturime ko prarasti.  Tikslas yra laimėti didesne persvara. Turime tikėti tuo.  Eidamas į aikštę turi tikėti, kad gali ir kad laimėsi, – kalbėjo kroatas. – „Ferencvaros“ turi daug individualiai stiprių žaidėjų.  Tačiau jie turi minusų. Turime įmušti du įvarčius – todėl negalime daug galvoti vien apie gynybą. Bet negalime vien tik pulti, varžovai gerai pereina iš gynybos į ataką, todėl turime tai irgi įvertinti.“

„Žalgirio“ ir „Ferencvaros“ akistata vyks liepos 27 d. nuo 20 val. LFF stadione. Bilietus į rungtynes platina „Bilietai.lt“. Rungtynės bus transliuojamos internetu svetainėje Fanseat.com

Video