2021 birželio 13

J. Tadičiaus ir I. Tatomirovičiaus „Euro 2020“: favoritai ir simpatijos buvusiems komandos draugams


Kroatija ir Serbija turi sudėtingą tarpusavio istoriją, tačiau „Žalgirio“ legionieriai iš šių šalių Josipas Tadičius ir Ivanas Tatomirovičius Europos futbolo čempionate abu simpatizuos tai pačiai komandai ir viliasi, jog kroatams pavyks pakartoti 2018 m. pasaulio čempionato sėkmę, kai pavyko nukeliauti iki pat finalo.

Kroatas J. Tadičius pripažįsta, kad tokia misija šįkart ypač sudėtinga. Ne tik todėl, kad pasikeitė pati Kroatijos rinktinė, bet ir todėl, kad pretendentų į aukščiausias vietas išties daug.

Kartus su komandos draugu I. Tatomirovičiumi, „Žalgirio“ gynėju iš Serbijos, J. Tadičius aptarė „Euro 2020“ favoritus, realiausius pretendentus į rezultatyviausio žaidėjo vardą, atskleidė, su kuriais čempionato žaidėjais jiems patiems yra tekę žaisti.

„Luka Modričius, Dejanas Lovrenas, Milanas Badeljis, Domagojus Vida“, – vardijo J. Tadičius, kuris garsiajame Zagrebo „Dinamo“ klube praleido kelis sezonus.

Kadangi Serbija čempionate nedalyvauja, I. Tatomirovičius paminėjo kitas rinktines, kurias turnyre palaikys: Šiaurės Makedonija, Kroatija ir Suomija. Pastarosiose dvejose šalyse jis pats rungtyniavo, o makedonų rinktinėje turi pažįstamų iš to meto, kai atstovavo „Sarajevo“ klubui.

Prieš svarbią Kroatijos ir Anglijos akistatą I.Tatomirovičius nuramino J. Tadičių, kad anglams kroatai nėra parankus varžovas.

Abu žalgiriečiai finale regi sudėties gyliu išsiskiriančią Prancūzijos rinktinę, I. Tatomirovičius mano, kad kita finalininke galėtų būti Belgija. Vienas šių šalių atstovų, „Žalgirio“ legionierių spėjimu, turėtų tapti ir rezultatyviausiu turnyro žaidėjui.

J. Tadičius balsą atiduoda Kylianui Mbappe, o I. Tatomirovičius mano, kad daugiausia kartų pasižymės Romelu Lukaku.

J. Tadičiaus ir I. Tatomirovičiaus pokalbis apie „Euro 2020“ – „Žalgiris TV“ video reportaže.

Startavusio Europos futbolo čempionato rezultatus žalgiriečiai bando nuspėti dalyvaudami „Varzyboslazybos.lt“ spelionėje.

Video