2021 spalio 27

J. Sylvestras: „Šiuo metu aikštėje vienas kitą jaučiame labai gerai“


Trečiadienio vakarą Vilniuje vyks rungtynės, kurios gali tapti kertiniu posūkiu dėl Lietuvos futbolo A lygos čempionų vardų. „Žalgiris“ turi galimybę namuose įveikti Marijampolės „Sūduvą“ ir įgyti ne tik taškų, bet ir psichologinį pranašumą.

Žalgiriečiai nuo varžovų atsilieka vienu tašku, tačiau dar turi rungtynes atsargoje. Pergalė Vilniaus komandai leistų įgyti faktinį dviejų taškų pranašumą, kuris vėliau galėtų padidėti iki penkių, jei pavyktų laimėti nukeltas rungtynes.

„Žalgiris“ dvikovą pasitinka geromis nuotaikomis – savaitgalį komanda džiaugėsi į Vilnių sugrąžintu taurės trofėjumi. Ekipos puolėjas Jakubas Sylvestras taurę iškovojo ketvirtoje šalyje – prieš tai jis buvo nugalėjęs ir Slovakijoje, Kroatijoje bei Izraelyje.

„Puikus jausmas! Nežinau, kodėl man taip sekasi su taurėmis. Čempionatų tiek nesu laimėjęs, o keturias taures laimėti pavyko. Nežinau, kiek žaidėjų yra tai pasiekę, bet pats esu labai laimingas“, – kalbėjo slovakas.

„Žalgiris“ prieš akistatą su „Sūduvą“ laimėjo ketverias rungtynes, per jas įmušė 17 įvarčių. Tris kartus šiuose susitikimuose pasižymėjo ir J. Sylvestras.

„Šiuo metu aikštėje vienas kitą jaučiame labai gerai. Tarpusavio ryšiai veikia, o sezono pabaigoje labai svarbu, kad tas susižaidimas būtų. Tikiuosi, pavyks tai išlaikyti iki sezono pabaigos“, – kalbėjo žaidėjas.

Vilniečiai per paskutines pora savaičių sužaidė trejas rungtynes, o „Sūduva“ paskutinį kartą rungtyniavo spalio 15-ąją. Ar ilgesnis poilsis be rungtynių suteiks pranašumą marijampoliečiams?

„Nemanau. Mums gerai, kad išlikome žaidybiniame ritme. Tai gali būti pranašumas. Bet tuo pačiu nemanau, kad jiems blogai, jog 12 dienų nežaidė“, – vertino J. Sylvestras.

Anot jo „Žalgiris“ nesiruošia žaisti dėl lygiųjų ir bandyti išsaugoti esamą situaciją, pagal kurią „Sūduva“ yra praradusi dviem taškais daugiau.

„Sieksime laimėti. Net jei ir baigsis lygiosiomis – mūsų lauks dar daug rungtynių, įskaitant ir dar vieną akistatą su „Sūduva“. Tai tik vienas iš daugelio mūšių, kurie mūsų dar laukia šį sezoną“, – sakė puolėjas.

Antroji komandų dvikova vyks lapkričio 3 d. Marijampolėje. Pirmoji – spalio 23 d. Vilniuje, LFF stadione. Bilietus į pastarąsias rungtynes platina „Bilietai.lt“. Abejas rungtynes transliuos TV6 televizija.

 

Video