2021 gegužės 28

J. Sylvestras: „Pradedu priprasti prie trenerio filosofijos ir pageidavimų“


Keturias pergales iš eilės iškovojusi Vilniaus „Žalgirio“ komanda ruošiasi dar vienam svarbiam mūšiui – su turnyro lentelės kaimynu „Kauno Žalgiriu“. Įvarčiais šią savaitę sublizgėjęs komandos puolėjas Jakubas Sylvestras teigia, jog pradeda priprasti prie komandos trenerio filosofijos.

Iki tol buksavusiems žalgiriečiams nuotaiką pastaruoju metu pagerino dvi pergalės prieš „Panevėžį“ ir „Bangą“. Dvikovose su Gargždų ekipa pavyko pelnyti net 8 įvarčius.

Taurės rungtynėse pirmadienį pasirodęs po keitimo net 3 kartus pasižymėjo puolėjas iš Slovakijos J. Sylvestras. Jis iki tol buvo pelnęs tik vieną įvartį.

Futbolininkas iš Slovakijos džiaugėsi atėjusia sėkmės valanda: „Kartais tai nutinka vėliau nei norėtųsi. Bet esu labai laimingas kad tai įvyko. Noriu pasimėgauti šia akimirka.“

J. Sylvestras – vienas iš paskutinių, papildžiusių ekipą žaidėjų prieš sezoną, ir praleido beveik visą pasiruošimo ciklą, kuriame savo taktinius sumanymus diegė ekipos treneris Vladimiras Čeburinas.

„Man žinoma tai buvo nauja, bet jau kelis mėnesius dirbame kartu ir pradedu priprasti, suprasto trenerio filosofiją ir ko jis nori iš žaidėjų“, – kalbėjo J. Sylvestras.

Penktadienį „Žalgiris“ namuose priims „Kauno Žalgirį“, kuris vilniečius tašku lenkia turnyro lentelėje. Birželio 11-ąją laukia akistata su A lygos lydere „Sūduva“.

Anot J. Sylvestro, norint pasivyti varžovus nėra galimybės žaisti atsargiau.

„Artimiausios dvejos rungtynės labai svarbios. Nesame tokioje pozicijoje, kad galėtume žaisti atsargiai. Atsiliekame keturiais taškais. Turime galvoti kaip rinkti taškus. Žaisime su tiesioginiais varžovais, tikimės paimti taškus ir sumažinti atsilikimą. Norime parodyti, kad esame ne ten kur norėtume būti, kad turime būti pirmi. Einame link šio tikslo žingsnis po žingsnio“, – tikino slovakas.

„Žalgirio“ ir „Kauno Žalgirio“ dvikova vyks penktadienį nuo 18 val. LFF stadione. Bilietus į rungtynes platina „Bilietai.lt“. Dvikovą tiesiogiai transliuos TV6 televizija.

Video