2021 balandžio 12

J. Sylvestras: „Kartais nulemia smulkūs dalykai“


Pergalingu įvarčiu A lygoje pasižymėjęs „Žalgirio“ naujokas Jakubas Sylvestras teigė, jog atkaklioje dvikovoje su „Kauno Žalgiriu“ pergalę nulėmė smulkūs dalykai.

J. Sylvestras lygiai prieš mėnesį – kovo 11-ąją atvyko į Vilnių ir dalyvavo pirmoje „Žalgirio“ treniruotėje. Balandžio 11-ąją A lygos 7 turo rungtynėse jam pavyko pasižymėti pirmuoju įvarčiu, kuris atnešė komandai pergalę rezultatu 1:0 tris taškus.

„Jaučiuosi gerai. Pagaliau pavyko įmušti pirmą įvartį. Pavyko laimėti ir tai labai geras jausmas. Baudos aikštelėje kamuolys atšoko prieš mane. Norėjau smūgiuoti iš karto ir pavyko pataikyti. Tai buvo sunkios rungtynės prieš stiprų varžovą, kuris fiziškai pajėgus, gerai valdo kamuolį. Tokiose rungtynėse kartais nugalėtoją nulemia smulkūs dalykai. Laimei pavyko įmušti ir nugalėti, iškovoti tris taškus“, – iš karto po dvikovos įspūdžiais dalinosi puolėjas iš Slovakijos.

Jis kol kas yra vienas iš žalgiriečių, kuris visus penkis kartus aikštėje pasirodė po keitimo.

„Esu pasiruošęs žaisti. Džiaugiuosi dėl kiekvienos minutės, kurią aikštėje suteikia treneris. Stengiuosi padėti komandai kiek galiu. Esu čia trumpai, dar reikia laiko priprasti prie komandos draugų ir viso kito. Turiu susitelkti į savo darbą ir padėti komandai“, – kalbėjo J. Sylvestras.

Rungtynės sekmadienį vyko manieže – praėjus vos kelioms dienoms po dvikovos lauke. „Žaidėme viduje kelias rungtynes anksčiau, tad tai nėra visai nauja. Bet tikiuosi, kad tai paskutinės rungtynės viduje ir toliau žaisime tik lauke“, – vylėsi puolėjas.

Balandžio 16 d. jis su kitais žalgiriečiais savo namų aikštėje Vilniuje žais prieš „Sūduvos“ futbolininkus.

Video