2023 sausio 21

Sutarta dėl sutarties pratęsimo su J. Bopesu


Joelis Bopesu toliau rungtyniaus „Žalgirio“ gretose. Gynėjas iš Kongo DR pratęsė sutartį su klubu ir jame žais trečią sezoną.

J. Bopesu į Vilnių atvyko prieš 2021 metų sezoną. Futbolininko sutartis baigė galioti praėjusių metų pabaigoje.

Po užtrukusių derybų žaidėjas ir klubas šią savaitę susitarė dėl naujo kontrakto ir penktadienį prisijungė prie komandos treniruočių.

Pirmajame sezone J. Bopesu buvo daugiausiai laiko aikštėje praleidęs žalgirietis – jis žaidė 47 iš 50 komandos rungtynių ir beveik visas pradėjo starto sudėtyje, padėjo komandai iškovoti šalies čempionų titulą bei taurę.

Praėjusį sezoną gynėjas pradėjo komandos atsargoje, bet vėliau gavo vis daugiau šansų pasireikšti ir iš viso sužaidė 37 rungtynes, prisidėjo prie dar dviejų komandos titulų.

Šalies čempionate jis per 21 mačą atliko 4 rezultatyvius perdavimus. Jo rezultatyvūs perdavimai taurės turnyro ketvirtfinalyje ir pusfinalyje padėjo žalgiriečiams nužengti iki finalo ir iškovoti trofėjų.

Kartu su „Žalgiriu“ J. Bopesu pateko į UEFA Konferencijų lygos grupių etapą, kuriame sužaidė visas 6 rungtynes be keitimų.

Prancūzijos pilietybę taip pat turintis gynėjas bus vienas iš trijų tokių žaidėjų komandoje kartu su Fabienu Ourega bei naujoku Billalu Sebaihi.