2021 lapkričio 8

J. Bopesu: „Penkių taškų persvara – puiku, bet negalime atsipalaiduoti“


„Žalgirio“ atakos prieš Alytaus „Dainavą“ daugiau nei 50 minučių strigo, tačiau pralaužti varžovų gynybą padėjo kombinacija, kurią šį sezoną retai pavykdavo išnaudoti.

Hugo Videmontas suklaidino pora gynėjų ir perdavė kamuolį laisvam spurtuojančiam Joeliui Bopesu. Pastarojo reidai kraštu – įprasti „Žalgirio“ žaidime, tačiau atakos retai baigdavosi rezultatyviai. Šį kartą J. Bopesu perdavimas surado Josipą Tadičių ir kroatas mušė tiksliai.

„Tai buvo greita kontrataka, Hugo sužaidė atidavė man kamuolį į laisvą erdvę, kaip ir praktikavomės treniruotėje. Pamačiau Tadičių, perdaviau jam kamuolį ir jis įmušė. Pirmasis įvartis atvėrė žaidimą, leido lengviau atsikvėpti“, – po dvikovos komentavo J. Bopesu.

Įgijęs persvarą „Žalgiris“ nebesustojo ir užtikrintai laimėjo rungtynes 2:0.

„Labai svarbi pergalė. Šie trys taškai labai svarbūs kovoje dėl titulo. Žinojome, kad rungtynės bus sunkios. Labai didžiuojuosi komanda. Tuo kaip kovojome, komandine dvasia. Parodome charakterį, ir tai svarbiausia“, – teigė J. Bopesu.

„Žalgiris“ jau penkiais taškais lenkia artimiausią persekiotoją „Sūduvą“ ir pergalė vienose iš trijų rungtynių žalgiriečiams užtikrintų titulą

„Visos rungtynės bus kaip finalai, visi nori įveikti mus. Išliksime susikaupę ir stengsimės laimėti likusias trejas rungtynes. Žinoma, būtų nuostabu užsitikrinti titulą kitose rungtynėse. Tačiau man svarbiausia kaip žaidėjui laimėti rungtynes, – kalbėjo gynėjas – Turėti penkių taškų persvarą puiku, bet futbole niekuomet negalima atsipalaiduoti. Tai patyrėme praėjusiose rungtynėse su „Sūduva“, kai pirmavome 2-0 ir nelaimėjome.“

Sezono pabaigoje „Žalgiris“ lapkričio 19 d. susitiks su „Kauno Žalgiriu“, 24 d. – su „Panevėžiu“, 28 d. – su „Džiugu“.

Video