2022 balandžio 28

J. Bopesu: „Mokomės iš klaidų ir einame į priekį“


Po užtikrintos pergalės Jonavoje „Žalgirio“ treneris Vladimiras Čeburinas komandos žaidimą įvertino kaip brandesnį, o gynėjas Joelis Bopesu džiaugėsi galimybe pasireikšti ir komandos reakcija po dviejų lygiųjų.

„Žalgiris“ dvejas pastarąsias rungtynes baigė lygiosiomis, o į pergalių kelią grįžo antrojo čempionato rato pradžioje sutriuškindamas „Jonavą“ 5:0.

„Analizavome varžovą ir ruošiamės šioms rungtynėms kaip ir bet kurioms kitoms. Tai ką sugalvojome, ką planavome, tas šiandien veikė. Daug veiksmų privedė prie gerų atakų. Visko įmušti visuomet nepavyksta. Komanda parodė atsidavimą, žaidimas atrodė brandesnis“, – vertino treneris.

 

Prieš rungtynes jis pasirinko netradicinį sprendimą – Joelis Bopesu pirmą kartą žaidė startinėje sudėtyje, bet ne kairiojo, o dešinio gynėjo pozicijoje.

„Jis šaunuolis, savo darbą atliko gerai. Jam pozicija nebuvo įprasta, nors ir jis gynėjas bet kito krašto. Jis buvo rimtai nusiteikęs ir sužaidė geras rungtynes“, – kalbėjo V. Čeburinas.

Pats J. Bopesu akcentavo tai, jog pavyko pagerinti žaidimą ir jo lygį išlaikyti visas rungtynes.

„Kaip ir kiekvienos rungtynės, šios nebuvo lengvos. Gerai, kad įmušėme penkis ir nepraleidome. Tai suteikia pasitikėjimo savo jėgomis. Rezultatas geras, bet reikia dirbti toliau.  Praėjusią savaitę nepavyko laimėti, nors privalėjome. Mokomės iš klaidų ir einame į priekį. Džiaugiuosi dėl to kaip komanda sureagavo. Likome profesionalūs nuo pirmos iki paskutinės minutės“, – sakė iš Kongo DR kilęs žaidėjas.

Žalgiriečiai Jonavoje trijų įvarčių persvarą susikrovė per pirmąsias 20 minučių.

„Įvarčiai pradžioje žinoma padeda, bet kartais įmušęs tris gali daugiau neįmušti, ar įmušti penkis. Paskutinėse rungtynėse įmušėme du, bet pabaigoje du praleidome. Žinoma, pirmaujant 3:0 buvo lengviau nei iki pertraukos turint 0:0“, – vertino žaidėjas.

Šį sezoną čempionate jis tik kartą rungtyniavo po keitimo ir kitose rungtynėse liko atsargoje.

„Esu futbolininkas, galiu žaisti bet kurioje pozicijoje dėl komandos. Svarbiausias ne aš ar mano ego. Svarbiausia yra klubas. Trenerio sprendimu nežaidžiau, bet gerbiu sprendimą. Kai treneriui manęs reikia – galiu žaisti bet kur. Kovojame dėl klubo, turime tuos pačius tikslus. Išlieku profesionalus, darau savo darbą. Problemų nėra. Šiandien labai džiaugiuosi komandos pergale“, – tikino gynėjas.

„Žalgiris“ šeštadienį keliaus į Šiaulius žaisti su vietos komanda, o gegužės 4 d. Vilniuje priims „Bangos“ ekipą.