2020 rugpjūčio 6

Įsibėgėjančio „Žalgirio“ kelyje – koją jau pakišęs varžovas


Įsibėgėjanti Vilniaus „Žalgirio“ komanda A lygoje kvėpuoja lyderei Marijampolės „Sūduvai“ į nugarą ir penktadienį sieks šeštosios pergalės iš eilės. Vilniečių varžove bus ekipa, kuriai paskutinei pavyko atimti taškus – tai Gargždų „Banga“.

Beveik lygiai prieš mėnesį, liepos 3 d. vykusiose rungtynėse „Žalgiris“ taip ir nesugebėjo pralaužti „Bangos“ gynybos įtvirtinimų – dvikova baigėsi lygiosiomis 0:0.  Po šių „sausų“ rungtynių „Žalgiris“ šventė penkias pergales, per jas įmušė 12 įvarčių.

Optimizmo žalgiriečiams turėtų pridėti ir tai, jog visi pagrindiniai futbolininkai dalyvavo treniruotėse artėjant rungtynėms, tarp jų – ir saugas Mantas Kuklys, kuris praleido dvi pastarąsias dvikovas, bei vartininkas Martinas Berkovecas, taip pat rungtynėse su „Kauno Žalgiriu“ varžovo smūgio sužalotas Marko Karamarko.

Pastarąjį aikštėje pakeitęs Karolis Uzėla savaitgalį suspėjo pažaisti ir Pirmos lygos, ir A lygos rungtynėse. „Buvo intensyvus savaitgalis, dvi rungtynės. Kėlinį žaidžiau už B komandą, kitą dieną nesitikėjau taip anksti žengti į aikštę. Nebuvo lengva, bet viskas praėjo gerai“, – kalbėjo saugas.

„Žalgiris“ įveikė „Kauno Žalgirį“ rezultatu 3:1, bet futbolininko teigimu, rezultatas galėjo būti ir didesnis.

„Galėjome pelnyti daugiau įvarčių, turėjome daug progų. Bet rungtynės visai neblogos, žaidimu esame patenkinti, – sakė K. Uzėla – Savo paties žaidimo per daug nenoriu vertinti. Žiūrėjau rungtynes, analizavau savo klaidas. Treneriai pasakys, kas buvo gerai, kas blogai.“

K. Uzėla yra vienas iš kelių jaunų žaidėjų, kurie konkuruoja dėl vietos startinėje sudėtyje. Savo žaidybinės praktikos stygių jis bandė kompensuoti atstovaudamas antrajai klubo komandai.

„Gaudavau mažiau žaidybinio laiko pirmoje komandoje. Pasitariau su B komandos treneriu Žydrūnu Grudzinsku, kurį gerai pažįstu, ir su pagrindinės komandos treneriu. Natūralu, kad norisi pajausti tą žaidybinį ritmą. Visada malonu grįžti į B komandą su tikrai daug pažįstamų, gerų draugų. Jaunam žaidėjui tai tik į naudą“, – kalbėjo futbolininkas.

„Bangos“ ekipa per pastarąsias trejas rungtynes surinko 5 taškus – sužaidė lygiosiomis su „Sūduva“ ir „Riteriais“ bei svečiuose nugalėjo „Kauno Žalgirį‘.

Apie būsimą varžovą pagarbiai atsiliepė ir K. Uzėla: „Banga“ – gerai organizuota komanda gynyboje, gali pabėgti į kontratakas. Tai pavojinga komanda. Prisimename, kas buvo praėjusiose rungtynėse namuose, kai praradome du taškus. Ruošiamės rimtai kovai“

„Žalgirio“ ir „Bangos“ akistata įvyks penktadienį nuo 18 valandos LFF stadione. Bilietus į rungtynes platina Bilietai.lt.

Žiūrovai raginami įsigyti bilietus iš anksto, o stadione rinktis biliete nurodytas vietas, pagal Sveikatos apsaugos ministerijos rekomandacijas laikytis saugaus bent 1 metro atstumo nuo kitų žiūrovų, dezinfekuoti rankas, esant reikalui dėvėti apsauginę kaukę.

 

Video