2022 rugpjūčio 17

Iš lietuviškos kaitros – į bulgarišką


Po dviejų akistatų su Skandinavijos klubais ir kelionės į šiaurę „Žalgiris“ savo europines keliones UEFA atrankos varžybose baigia ten kur ir pradėjo – pietuose, šį kartą Bulgarijoje.

Žalgiriečiai Čempionų lygos atranką pradėjo Kosove, vėliau vyko į Švediją, o prieš pora savaičių lankėsi šiaurinėje Norvegijos dalyje.

Ketvirtai išvykai nebereikėjo daug persiorientuoti prie klimato – iš lietuviškos kaitros komanda persikėlė į Bulgarijos pietus, kur termometro stulpelis dieną siekė 35 laipsnius karščio.

Į Europos lygos atrankos rungtynėms prieš „Ludogorets“ klubą vilniečiai išvyko praretėjusiomis gretomis. Dėl diskvalifikacijų rungtynėse negalės žaisti gynėjai Joelis Bopesu, Petaras Mamičius ir Francis Kyeremeh.

Bulgariją žalgiriečiai pasiekė trečiadienio popietę užsakomuoju skrydžiu – kuris privalomas visoms UEFA turnyruose dalyvaujančioms ekipoms nuo trečiojo atrankos etapo.

Kadangi į Razgradą atskristi nėra galimybės – jame nėra oro uosto – „Žalgirio“ lėktuvas iš Vilniaus keliavo į Varną – miestą kuris pažįstamas ir Lietuvos atostogautojams.

Iki Razgrado beveik pusantros valandos – apie 120 kilometrų keliauti teko autobusu.

Trečiadienio vakare „Žalgiris“ išbandys „Ludogorets“ stadiono aikštę, o rungtynės vyks ketvirtadienį nuo 20 val. 45 min. Jų transliaciją bus galima oficialiai stebėti internetu.

Atsakomosios rungtynės bus žaidžiamos rugpjūčio 25 d. Vilniuje. Bilietus į rungtynes platina „Bilietai.lt“.