2021 liepos 6

Informacija žiūrovams apie tvarką stadione rungtynėms su „Linfield“


UEFA Čempionų lygos rungtynėse tarp Vilniaus „Žalgirio“ su Belfasto „Linfield“ žiūrovai turės atkreipti dėmesį į naujas LR Vyriausybės taisykles sporto renginiams bei kitus ypatumus, susijusius su UEFA organizuojamomis rungtynėmis ir LFF stadionu.

Bilietai platinami tik internetu svetainėje Bilietai.lt. Kasose prie stadiono prekyba nevykdoma. Galimybių pasas nereikalingas.

Prekyba į RC sektorių nevykdoma dėl tribūnos remonto, PA sektorius skirtas aktyviausiems „Žalgirio“ aistruoliams. Vakarų tribūna skirta komandoms, UEFA atstovams, klubo rėmėjams, svečiams ir žiniasklaidai.

Į stadioną žiūrovams rekomenduojama atvykti bent 45 min. anksčiau – taip išvengsite eilių.

Dėl LFF stadione vyksiančios renovacijos ir UEFA reikalavimų žiūrovai į Rytų D, E sektorius, taip pat į Vakarų tribūnos sektorius turi eiti per Pietų įėjimą (Liepkalnio g.) viršuje (žr. schemą apačioje).

Žiūrovams privaloma užimti sėdimas vietas. Pagal šiuo metu galiojančius LR Vyriausybės nurodymus žiūrovai turi sėdėti kas antrą vietą, todėl atitinkamai ribotas vietų skaičius LFF stadione.

Žiūrovai gali įsigyti ir vartoti maistą bei gėrimus, tačiau tik tam skirtose specialiose zonose, kur privaloma laikytis atstumo. Maisto ir gėrimo neštis į tribūnas negalima.

Draudžiama įsinešti ne stadione įsigytus maistą ir gėrimus. Skėčiai į stadioną neįleidžiami, norint apsaugos nuo lietaus rekomenduojami lietpalčiai.

Apsaugines kaukes dėvėti stadione rekomenduojama, taip pat rekomenduojama laikytis saugaus atstumo nuo kitų žiūrovų, dezinfekuoti rankas ir laikytis kitų priemonių, kurios padėtų apsisaugoti nuo koronaviruso.

Bet kuriuo metu – prieš rungtynes, per jas, po rungtynių – eiti į aikštės zoną griežtai draudžiama.

Apie 19 val. 55 min. Valstybės dienos proga numatomas Lietuvos himno giedojimas.

Rungtynių pradžia – 20 val.