2021 liepos 27

Informacija žiūrovams apie tvarką stadione rungtynėms su „Ferencvaros“


UEFA Čempionų lygos rungtynėse tarp Vilniaus „Žalgirio“ su Budapešto „Ferencvaros“ LFF stadione galios panaši tvarka, kokia buvo pirmojo etapo rungtynėse.

Pagrindinis pasikeitimas – LFF stadione pabaigus Rytų C sektoriaus rekonstrukciją į jį bus įleidžiami žiūrovai. Dėl to Rytų C, D sektorių įėjimas grįžta prie įprasto (iš Stadiono g. apatinės pusės).

Bilietai platinami tik internetu svetainėje Bilietai.lt. Kasose prie stadiono prekyba nevykdoma. Galimybių pasas nereikalingas.

Pietų A sektorius skirtas aktyviausiems „Žalgirio“ aistruoliams.

Į stadioną žiūrovams rekomenduojama atvykti bent 45 min. anksčiau – taip išvengsite eilių. Turėkite su savimi asmens dokumentą.

Žiūrovams privaloma užimti sėdimas vietas. Pagal šiuo metu galiojančius LR Vyriausybės nurodymus žiūrovai esant galimybei turi sėdėti kas antrą vietą, todėl atitinkamai ribotas vietų skaičius LFF stadione.

Žiūrovai gali įsigyti ir vartoti maistą bei gėrimus, tačiau tik tam skirtose specialiose zonose, kur privaloma laikytis atstumo. Maisto ir gėrimo neštis į tribūnas negalima.

Draudžiama įsinešti ne stadione įsigytus maistą ir gėrimus. Skėčiai į stadioną neįleidžiami, norint apsaugos nuo lietaus rekomenduojami lietpalčiai.

Apsaugines kaukes dėvėti stadione rekomenduojama, taip pat rekomenduojama laikytis saugaus atstumo nuo kitų žiūrovų, dezinfekuoti rankas ir laikytis kitų priemonių, kurios padėtų apsisaugoti nuo koronaviruso.

Bet kuriuo metu – prieš rungtynes, per jas, po rungtynių – eiti į aikštės zoną griežtai draudžiama.

Rungtynių pradžia – 20 val.

Linkime gerų rungtynių.

Negalintys atvykti į stadioną rungtynes gali stebėti internetu Fanseat.com (mokama transliacija).