2021 rugpjūčio 19

Informacija žiūrovams apie tvarką stadione rungtynėms su „Bodo“


UEFA Europos Konferencijų lygos rungtynėse tarp Vilniaus „Žalgirio“ ir Budės „Glimt“ LFF stadione galios analogiška tvarka kaip ir praėjusiose UEFA Čempionų bei Europos lygos rungtynėse.

Bilietai platinami tik internetu svetainėje Bilietai.lt. Kasose prie stadiono prekyba nevykdoma. Galimybių pasas nereikalingas.

Pietų tribūna skirta aktyviam komandos palaikymui. „Žalgirio“ aistruoliai „Pietų IV“ organizuoja neeilinę palaikymo akciją ir kviečia visus prisijungti.

Tam reikės į vietą Pietų tribūnoje ateiti likus bent 15 minučių iki rungtynių pradžios,pasipuošus žaliai balta apranga (arba tik žalia arba tik balta), paruošti balsą palaikyti komandą visas rungtynes. Rungtynių pradžioje – kelias minutes – planuojamas vaizdinis palaikymas (choreografija), kuriame tribūnos dalyvių bus prašoma susipažinti su instrukcijomis ir jas atlikti bei nusiteikti, jog pradžioje kelias minutes gali nepavykti pamatyti įvykių aikštėje (ribotas arba nesantis aikštės matomumas).

Į stadioną žiūrovams rekomenduojama atvykti bent 45 min. anksčiau – taip išvengsite eilių. Turėkite su savimi asmens dokumentą.

Žiūrovams privaloma užimti sėdimas vietas.

Žiūrovai gali įsigyti ir vartoti maistą bei gėrimus, tačiau tik tam skirtose specialiose zonose, kur privaloma laikytis atstumo. Maisto ir gėrimo neštis į tribūnas negalima.

Draudžiama įsinešti ne stadione įsigytus maistą ir gėrimus.

Skėčiai į stadioną neįleidžiami, norint apsaugos nuo lietaus rekomenduojami lietpalčiai.

Apsaugines kaukes dėvėti stadione rekomenduojama, taip pat rekomenduojama laikytis saugaus atstumo nuo kitų žiūrovų, dezinfekuoti rankas ir laikytis kitų priemonių, kurios padėtų apsisaugoti nuo koronaviruso.

Bet kuriuo metu – prieš rungtynes, per jas, po rungtynių – eiti į aikštės zoną griežtai draudžiama.

Rungtynių pradžia – 20 val.

Linkime gerų rungtynių.

Negalintys atvykti į stadioną rungtynes gali stebėti internetu Fanseat.com (mokama transliacija).