2021 gegužės 24

Į vyrų rinktinę pakviesti S. Mikoliūnas ir E. Gertmonas


Į Lietuvos vyrų futbolo rinktinės sudėtį rungtynėms su Latvija, Estija bei Ispanija pakviesti „Žalgirio“ žaidėjai: Saulius Mikoliūnas ir Edvinas Gertmonas.

Lietuvos rinktinės treneris Valdas Urbonas pirmadienį oficialioje spaudos konferencijoje pristatė sudėtį, kuri varžysis Baltijos taurės rungtynėse su Latvija bei Estija ir kontrolinėje akistatoje su Ispanijos futbolininkais.

Į nacionalinę rinktinę iš viso buvo pakviesti 25 futbolininkai, tarp kurių yra ir naujokų – pirmą kartą rinktinės trenerių kvietimo sulaukė vartininkai Titas Krapikas bei Lukas Paukštė, taip pat praeityje tik jaunimo rinktinėms atstovavę gynėjas Sigitas Olberkis bei atakuojantis futbolininkas Edgaras Dubickas.

Rinktinės treneris taip pat atskleidė, jog šį kartą į sudėtį negalėjo įtraukti visų norimų futbolininkų – Vykintas Slivka rungtyniauti negali dėl traumos, Modestui Vorobjovui pastarosiose rungtynėse lūžo kojos pirštas, o Mindaugas Palionis pranešė baigiantis savo karjerą nacionalinėje rinktinėje.

„Tokių rungtynių (su Ispanija – red.) tiek treneriams, tiek ir žaidėjams nebūna daug, džiugu, kad turime tokią galimybę, kad federacijos rado sąsąjų, susitarė dėl tokių rungtynių. Nors nedalyvaujame Europos čempionato finaliniame etape, išlydėti tokią rinktinę, kaip Ispanijos, bus tikrai malonu“, – apie laukiančią dvikovą su Ispanijos rinktine kalbėjo rinktinės strategas V. Urbonas.

Jis taip pat neslėpė, kad rinktinei yra iškeltas tikslas laimėti Baltijos taurę.

„Prieš šių metų sezoną jau turėjome tą tikslą, yra iškeltas tikslas laimėti Baltijos taurę. Į tai orientuojamės, fokusuojamės ir tikimės, kad ir žaidėjai tai supranta.

Tačiau negalima atsipalaiduoti, nes ir Latvija, ir Estija demonstruoja tikrai gerą žaidimą, jie taip pat galvoja tik apie pergalę šiame turnyre. Turime būti nusiteikę ryžtingai“, – akcentavo specialistas.

Lietuvos rinktinės tvarkaraštis:

Birželio 1 diena: Lietuva – Estija (Bilietai);

Birželio 4 diena: Latvija – Lietuva;

Birželio 8 diena: Ispanija – Lietuva;

Vartininkai: Tomas Švedkauskas, Titas Krapikas, Edvinas Gertmonas, Lukas Paukštė;

Gynėjai: Edvinas Girdvainis, Vytas Gašpuitis, Saulius Mikoliūnas, Egidijus Vaitkūnas, Markas Beneta, Rolandas Baravykas, Sigitas Olberkis, Linas Mėgelaitis;

Saugai: Domantas Šimkus, Karolis Šilkaitis, Martynas Dapkus, Justas Lasickas, Gratas Sirgėdas, Tautvydas Eliošius, Paulius Golubickas, Arvydas Novikovas, Donatas Kazlauskas, Deimantas Petravičius;

Puolėjai: Karolis Laukžemis, Fedor Černych, Edgaras Dubickas.

LFF.lt informacija.