2021 birželio 26

I. Tatomirovičius: „Lengviau užkopti į viršūnę, sunkiausia išlikti“


Į turnyro lentelės viršūnę A lygoje praėjusią savaitę sugrįžęs „Žalgiris“ po kelių išvykų grįžta namo ir turi galimybę padidinti pranašumą prieš persekiotojus.

Žalgiriečiai laimėjo taurės rungtynes Alytuje, A lygos dvikovas Marijampolėje bei Telšiuose ir vienu tašku pirmauja „Sūduvą“ bei „Kauno Žalgirį“, penkiais – „Panevėžį“. Pastarosios dvi komandos šiame ture susitiks tarpusavyje, o „Sūduva“ vėl prarado taškus, nes rungtynes su „Riteriais“ penktadienį baigė lygiosiomis 1:1.

Pergalė prieš lygos autsaiderį „Nevėžį“ leistų Vilniaus ekipai šiek tiek atitrūkti nuo varžovų.

„Visą sezoną kovojome kad pasiektume tam tikrą lygį, būtume pirmi turnyro lentelėje. Tačiau lengviau yra ten užkopti, sunkiausia dalis išlikti ten iki sezono pabaigos“, – džiaugtis neskubėjo komandos vicekapitonas, gynėjas Ivanas Tatomirovičius.

Sezono pradžioje žalgiriečių žaidimas strigo, buvo pora netikėtų lygiųjų ir pora nesėkmių. Ypač nesisekė gynybos grandyje – iki gegužės pradžios praleisti 9 įvarčiai. Tačiau pastarąsias trejas rungtynes „Žalgiris“ išsaugojo vartus „sausus“.

„Kai į komandą žiemą prieš sezoną atvyksta naujų žaidėjų, komanda keičiasi, prireikia laiko kad vienas kitą pažintume,  suprastume kaip partneriai juda, kaip reaguoja į spaudimą, nuovargį ir kitą. Ta dėlionė susidėlioja. Dabar viskas atrodo geriau. Jei padarome klaidų, sugebame vienas kitą pridengti, padėti vienas kitam ir tai labai svarbu“, – kalbėjo gynėjas iš Serbjios.

Jis vylėsi, jog prieš artėjančias svarbiausias kovas – liepos 6-ąją startuosiančią Čempionų lygos akistatą su Belfasto „Linfield“ – komanda pasieks geriausią sportinę formą.

„Vis dar darome klaidų rungtynėse, bet mūsų žaidimo braižą šlifuojame ir tikimės, jog prieš rungtynes Europos turnyruose pasieksime aukščiausią sportinę formą. Esame arti optimalios formos, bet dar ne visai. Tikiuosi, jog liepos 6 būsime“, – teigė I. Tatomirovičius.

„Žalgirio“ ir „Nevėžio“ akistata vyks sekmadienį nuo 15 val. Vilniuje, LFF stadione. Bilietus į rungtynes platina „Bilietai.lt“.

Video