2024 birželio 17

Į rikiuotę grįžęs O. Verbickas: „Turėjome įmušti dar daugiau“


„Žalgirio“ treneris Vladimiras Čeburinas ir kapitonas Ovidijus Verbickas po pergalės prieš „Panevėžį“ turejo pastabų dėl neišnaudotų progų.

Žalgiriečiai dominavo nuo rungtyniu pradžios, tačiau pirmajame kėlinyje įmušė kartą, o antrąjį įvartį pelnė tik per pridėtinį antrojo kėlinio laiką. Varžovams pelniuys paguodos įvartį dvikova baigėsi Vilniaus ekipos pergale 2:1.

„Pirmajame kėlinyje buvo daug kamuolio kontrolės. Daug gerų progų įmušti. Tokias reikia išnaudoti. Antrajame kėlinyje jau varžovas padarė korektyvų. Daugiau žaidimo vyko aikštės viduryje. Toliau bandėme spausti. Dar buvo momentų. Buvo tokių, kuriuos būtina realizuoti. Yra ties kuo dirbti. Visus žaidėjus sveikinu su pergale. Šaunuoliai. Yra klaidų, bet be jų nebūna futbolo. Analizuosime ir darysime išvadas, eisime toliau“, – kalbėjo V. Čeburinas.

„Labai malonu po pauzės pradėti pergale. Laukia daug svarbių rungynių. Jausmas tikrai geras. Visa komanda dirba. Tikiuosi tęsime tokia pačia nata. Pirmajame kėlinyje pradėjome labia agresyviai, ko antrajame nepadarėme. Manau, kad reikia padaryti išvadas. Abu kėlinius turime žaisti pilnai agresyviai. Pagal tai, kiek turėjome progų, turėjome įmušti dar daugiau“, – sake O. Verbickas.

Jis į rikiuotę grįžo po kelių savaičių pauzės, per kurias gydėsi traumas. Dabar „Žalgirio“ laukia intensyvus periodas – kelios rungtynės per dvi savaites. „Mėnesį nežaidžiau, turėjau poilsio, kuris buvo privalomas, nes turėjau mikrotraumų. Energijos ir noro turiu, viskas bus gerai“, – sakė O. Verbickas.

Paklaustas ar pirmasis kėlinys būtų arti idealaus, jei būtų išnaudotos progos, V. Čeburinas atsakė: “ Geras buvo ir antrasis, ne tik pirmas. Pirmajame kėlinyje žaidėme agresyviau. Sukūrėme daugiau spaudimo. Daugiau progų. Tačiau ir antrajame kėlinyje buvo išėjimai vienas prieš vieną, ar su kiekybine persvara. Antrajame kėlinyje buvo daugiau varžovų kontratatakų. Krito toks kiek kuriozinis įvartis. Kaip pirmose rungtynėse po pertraukos sužaidėme gana gerai.“

Septintą šio sezono įvartį pelnė Joelis Bopesu, kuris yra rezultatyviausias čempionate ir komandoje.

„Jis turi didelį norą žaisti. Didelį norą įmušti. Buvo momentas, kai reikėjo perdavimo ir galėjo būti įvartis. Reikia atiduoti duoklę jam. Jis į aikštę išeina laimėti. Užveda visus. Duoda mums postūmį. O tai kad jis rezultatyviausias, kairio gynėjo pozicijoje… Galima pasakyti tik – bravo“, – vertino V. Čeburinas.

Trečiadienį „Žalgiris“ Telšiuose susitiks su „Džiugu“, o birželio 23 d. namuose priims „Sūduvą“.