2020 spalio 10

Į rikiuotę grįžęs M. Vareika: „Buvo labai smagu žaisti“


Vilniaus „Žalgirio“ treneris Aliaksejus Baga po kontrolinių rungtynių Jonavoje buvo patenkintas jaunų žaidėjų pasirodymu, o į rikiuotę grįžęs Matas Vareika – galimybę pagaliau vėl sužaisti rungtynes.

„Žalgiris“ vieną Pirmos lygos lyderių „Jonavą“ įveikė rezultatu 9:1. Įvarčius pelnė net 8 skirtingi žaidėjai.

:Rinktinių pertrauka trunka beveik dvi savaites, todėl reikėjo gauti rungtynių praktikos. Treniruotė lieka treniruote, o kontrolinės rungtynės su Pirmos lygos komanda kas kita. Rungtynių praktikos reikėjo ir ją gavome. Pagrindinė užduotis buvo sužaisti ir žaisti rimtai“, – apie užduotis kalbėjo A. Baga.

Šiose rungtynėse pasirodė ir daug jaunų futbolininkų. Vartininkas Gaudentas Ralys žaidė visas rungtynes, po keitimo rungtyniavo gynėjai Gabrielis Nikonovas,  saugai Matas Vareika, Gustas Jarusevičius, puolėjas Motiejus Burba.

„Gerai, kad į aikštę grįžo Vareika, jis ilgai nežaidė po traumos, o dabar sužaidė save gimtinėje. Taip pat jauni žaidėjai gavo šansą pirmoje komandoje. Tai jiems geras stimulas toliau dirbti. Niekas neiškrito iš konteksto, visi sužaidė užtikrintai. Šaunuoliai“, – pagyrė treneris.

M. Vareika dėl traumos nežaidė nuo liepos mėn. pabaigos. Taip sutapo, kad pirmos jo rungtynės sugrįžus buvo gimtajame mieste – Jonavoje.

„Labai smagu grįžti po tiek laiko. Šis sezonas man ganėtinai nesėkmingas – daug traumų. Dabar tikiuosi, jog tai paskutinė trauma ir grįšiu šimtu procentų. Šią savaitę padariau tik 5 pilnas treniruotes, todėl buvo labai smagu ir 15 minučių išbėgti į aikštę. Ypač Jonavoje. Aikštėje daug pažįstamų veidų, daug draugų. Buvo labai smagu žaisti ir aišku – pergalė. Visada smagu laimėti“, – teigė saugas.

Anot jo, rungtynėse susitiko dvejų skirtingų lygių komandos: „Varžovai vis tiek kovojo iki galo, atidavė viską. Šiai dienai mūsų meistriškumas aukštesnis, todėl toks ir rezultatas.“

Jis džiaugėsi, jog šansų pasireikšti gavo jaunesni žaidėjai: „Rinktinių pertrauka, neturim kelių žaidėjų. Kažkas kitas gauna savo šansus. Dėl to labai smagu. Daug jaunimo išėjo. Jei didelis rezultatas – vadinasi, ir žaidimas neblogas.“

Kitas rungtynes „Žalgiris“ žais spalio 17 d. Hegelmann LFF taurės pusfinalyje su „Sūduva“. Bilietus į rungtynes platina „Bilietai.lt“.

Video