2021 balandžio 30

Į pergalių kelią grįžta sutriuškinant „Dainavą“

Po trijų nesėkmingų rungtynių Vilniaus „Žalgiris“ sugrįžo į pergalių kelią. 11 turo rungtynėse šalies čempionai 5:1 sutriuškino Alytaus „Dainavos“ komandą.

„Žalgiris“ du įvarčius įmušė jau pirmajame kėlinyje, o „Dainavai“ nerealizavus baudinio antrojo kėlinio viduryje įmušė triskart per kelias minutes.

„Žalgirio“ startinėje sudėtyje įvyko vienas pasikeitimas – vietoje I. Tatomirovičiaus gynyboje pasirodė D. Diaw. Legionierius iš Senegalo debiutavo ekipoje.

Rungtynes žalgiriečiai pradėjo aktyviai ir nuolat grasino varžovų vartams. Šalia vartų smūgiavo O. Onazi, vartininką privertė padirbėti O. Verbickas ir J. Tadičius, pastarasis mušė žirklėmis per save.

15 min. po H. Videmonto pakelto kampinio kiek netikėtai galva įmušė O. Onazi.

„Dainava“ netrukus turėjo progą išlyginti rezultatą, po sumaišties baudos aikštelės krašte šalia vartų mušė S. Hamuličius.

„Žalgirio“ atakos tęsėsi ir vartininkas išgelbėjo po J. Tadičiaus smūgio, šansą turėjo H. Videmontas.

28 min. H. Videmontas prasiveržė kraštu ir po jo perdavimo smūgiu galva pasižymėjo F. Kyeremeh.

Ganietis turėjo šansą iki pertraukos įmušti ir antrą įvartį, bet iš geros situacijos pataikė į vartininką.

Antrajam kėliniui įpusėjus teisėjas užfiksavo žaidimą ranką „Dainava“ uždirbo 11 metrų baudinį. Prie žymos stojęs P. Golubickas smūgiavo pro šalį.

Po to sekė net trys „Žalgirio“ įvarčiai per kelias minutes. Iš pradžių puikiu smūgiu iš baudos aikštelės prieigų pasižymėjo M. Kuklys. Po poros minučių H. Videmonto smūgiuotas kamuolys pataikė į skersinį, bet F. Kyeremeh buvo pirmas prie kamuolio ir mušė tiksliai. Dar po dviejų minučių T. Kišo smūgį atmušė vartininkas, bet H. Videmontas pakartotiniu bandymu įmušė galva.

T. Kišas dukart galėjo pasižymėti pats, bet kartą sudrebino virpstą, o kartą po smūgio per save kamuolį sugavo vartininkas.

76 min. varžovai atsilikimą sušvelnino S. Hamuličiaus suktu smūgiu iš kairio krašto.

Rungtynių pabaigoje antrą geltoną kortelę užsidirbo varžovų kapitonas V. Lukša, tačiau rezultatas nebepasikeitė.

Kitas rungtynes „Žalgiris“ žais balandžio 4 d. Kėdainiuose su „Nevėžiu“.