2022 liepos 26

Į Malmę – su pasitikėjimu ir atsarga


Po septynerių metų pertraukos „Žalgiris“ svarbių Čempionų lygos rungtynių išvyko žaisti į Malmę – Švedijos miestą, kuriame jau kartą pavyko sužaisti lygiosiomis.

Šį kartą žalgiriečiai vyksta ne su nežinia, o žinodami ko tikėtis ir kokio rezultato reikia. Namuose rezultatu 1:0 iškovota pergalė leido įgyti minimalų pranašumą prieš „Malmo“ ekipą. Atsakomosiose rungtynėse Švedijoje Vilniaus komandai užtektų lygiųjų, bet komandos kapitonas Saulius Mikoliūnas įspėjo, jog galvoti tik apie tai būtų klaidinga.

„Pasiekta pergalė namuose suteikė papildomai jėgų, tikėjimo savimi. Bet Europos turnyruose rezultatas 1:0 yra labai slidus. Nereikia tikėtis vien tik kad pavyks išlaikyti rezultatą ir kad jau turi labai didelį pliusą. Komanda turi galvoti ir galvoja, kad 1:0 nieko dar nereiškia.  Tai dar tik vienas žingsnis. Reikia tokį patį kovingą žaidimą demonstruoti ir rytdienos rungtynėse“, – prieš išvyką kalbėjo žaidėjas.

Anot, jo didelio spaudimo galima tikėtis nuo rungtynių pradžios.

„Ruošiamės varžovų šturmui nuo pirmų minučių, suprantame, kad varžovai neturi kur trauktis, turės dėti dideles pastangas atakuojant. Būsime tam pasiruošę. Savo ruožtu nevažiuojame ten tik išlaikyti rezultatą. Komanda nusiteikusi kovingai, sieksime pergalės ir demonstruoti gerą žaidimą“, – teigė S. Mikoliūnas.

Įveikę „Malmo“ komandą žalgiriečiai užsitikrintų ne tik vietą trečiajame atrankos etape, bet ir garantuotų sau dalyvavimą bent UEFA Konferencijų lygos grupių etape.

„Panašioje situacijoje pernai buvome, kai atrodo nedaug trūksta iki to istorinio pasiekimo. Turėdami praėjusių metų patirtį to labai nesureikšminsime. Kai tai labai sureikšmini tas dalykas sunkiau pasiekiamas. Stengsimės negalvoti apie istoriją ar grupių etapus. Susitelksime į patį žaidimą, kad būtų ramiai, užtikrintai“, – sakė futbolininkas.

Pati kelionė į Švediją „Žalgiriui“ praėjo ramiai ir užtikrintai – po pusantros valandos tiesioginio skrydžio Malmė pasiekta antradienio popietę. Vakare komanda surengs treniruotę stadione.

UEFA Čempionų lygos antrojo atrankos etapo rungtynės tarp „Malmo“ ir „Žalgirio“ vyks trečiadienį, liepos 27 dieną nuo 20 val. Lietuvos laiku.

Bilietus į rungtynes Švedijoje „Žalgirio“ aistruolių sektoriuje  galima įsigyti internetu.

Namuose likę „Žalgirio“ gerbėjai kviečiami dvikovą stebėti sostinės „O‘Learys“ sporto bare „Akropolyje“.

Rungtynės bus tiesiogiai transliuojamos „Malmo“ klubo svetainėje. Norint žiūrėti transliaciją būtina registracija ir vienkartinis arba mėnesio „MFF Play Premium“ mokestis.

Video