2021 rugpjūčio 9

Į A lygą sugrįžta užtikrinta pergale prieš „Bangą“

Po daugiau nei mėnesio pertraukos į A lygą sugrįžęs „Žalgiris“ susigrąžino lyderio poziciją įtikinama pergale 3:0 prieš „Bangą“.

Pirmajame kėlinyje žalgiriečius į priekį išvedė Josipas Tadičius, o po pertraukos pasižymėjo Jakubas Sylvestras ir Gustas Jarusevičius.

Tarp svarbių Europos lygos rungtynių žaidę Lietuvos čempionai susitikimą prasidėjo pasikeitusia sudėtimi. Poilsio gavo šeši Slovėnijoje rungtyniavę futbolininkai. Komandos gretose debiutavo naujokas gynėjas M. Paveličius, antrą kartą A lygoje aikštėje pasirodė vartininkas T. Duka.

Dvikovos pradžioje žalgiriečiams žaidimas nesiklijavo, o „Banga“ ne kartą gana pavojingai kontratakavo. Pora kartų komandą turėjo gelbėti vartus palikęs T. Duka.

Visgi kėliniui įpusėjus pavyko įgyti pranašumą. J. Tadičius gavo kamuolį baudos aikštelės viduryje ir apsisukęs smūgiavo tiksliai.

Po pertraukos „Žalgiris“ atliko tris keitimus ir netrukus vienas jų buvo rezultatyvus. Po H. Videmonto perdavimo baudos aikštelėje tiksliai smūgiavo po keitimo aikštėje pasirodęs J. Sylvestras.

Sėkmingas buvo ir dar vienas keitimas. Antrojo kėlinio viduryje pasirodęs G. Jarusevičius taip pat pelnė įvartį. Atšokus kamuoliui jis atsitvėrė varžovą ir sukdamasis mušė taikliai į vartų kampą.

„Žalgiris“ iškovojo pergalę ir turnyro lentelėje tašku aplenkė „Sūduvą“, kuri yra sužaidusi rungtynėmis daugiau.

Europos lygoje vilniečiai ketvirtadienį namuose atsakomosiose trečio etapo rungtynėse priims Slovėnijos čempioną „Mura“. Pirmoji dvikova baigėsi lygiosiomis 0:0. Pergalė antrose rungtynėe atvertų Lietuvos čempionams kelią mažiausiai į UEFA Konferencijų lygos grupių etapą. Bilietus į rungtynes platina „Bilietai.lt“.