2020 rugpjūčio 1

Į 12 – tojo turo A lygos simbolinę rinktinę išrinktas žalgirietis Hugo Videmontas


Į Lietuvos futbolo A lygos 12-ojo turo simbolinę vienuolikę pateko Vilniaus „Žalgiris“ saugas Hugo Videmontas.

Ivanas Kardumas (Marijampolės „Sūduva“): 12-ajame ture nė vienam vartininkui nepavyko išlaikyti „sausų“ vartų – sūduvietis taip pat buvo nuginkluotas smūgiu nuo 11 metrų atžymos. Su kitais iššūkiais I. Kardumas susitvarkė sėkmingai ir su 235 „InStat“ naudingumo balais statistiniu atžvilgiu buvo geriausias.

Andro Švrljuga (Marijampolės „Sūdūva“): Į turo rinktinę pateko dar vienas kroatas, kuris yra gana dažnas jos atstovas. „Sūduvos“ krašto gynėjas pergalingame susitikime su Vilniaus „Riteriais“ išsiskyrė 2 rezultatyviais perdavimais ir iš viso atliko net 16 perdavimų į baudos aikštelę. 285 „InStat“ naudingumo balai – trečias rezultatas 12-ajame ture.

Semiras Kerla (Marijampolės „Sūduva“): Į rikiuotę grįžęs vidurio gynėjas iš Bosnijos ir Hercegovinos vėl kėlė daug bėdų varžovų gynybos linijos žaidėjams – atliko net 6 smūgius ir pagal šį rodiklį nusileido tik sykiu daugiau oponentams pagrasinusiam Josipui Tadičiui. Be to, S. Kerla laimėjo 75 proc. dvikovų (12/16).

Ivanas Hladikas (Marijampolės „Sūduva“): Solidžias rungtynes sostinėje sužaidė ir kitas čempionų komandos vidurio gynėjas. Slovakas laimėjo net 14 dvikovų (14/18, 78 proc.) ir tai yra geriausias rezultatas tarp visų vidurio gynėjų. I. Hladikas surinko 284 „InStat“ naudingumo balus, o tai – taip pat solidžiausias skaičius tarp jo pozicijos žaidėjų ir ketvirtas iš viso.

Rafaelis Floro („Panevėžys“): „Panevėžio“ gretose geru pasirodymu išsiskyrė dar vienas kairiojo krašto gynėjas ir šį kartą tai nebuvo Hugo Figueredo. Futbolininkas iš Portugalijos aktyviai jungėsi į atakas, atliko 2 smūgius į vartų plotą ir laimėjo 74 proc. dvikovų (14/19). R. Floro sąskaitoje – 266 „InStat“ naudingumo balai.

Karolis Urbaitis (Gargždų „Banga“): Gargždiškiai Kaune iškovojo labai svarbią pergalę, o ją nukalti labai padėjo rezultatyvus saugo smūgis pirmame kėlinyje. K. Urbaitis pasižymėjo po beveik dviejų mėnesių pertraukos ir taip pat sukūrė gerą progą Renato Matosui, kuria brazilas nepasinaudojo.

Deividas Lukošius (Gargždų „Banga“): Gana retai starto sudėtyje rungtyniaujantis futbolininkas gauna daugiau žaidimo laiko po to, kai iš rikiuotės iškrito Julius Kasparavičius. Savo šansu D. Lukošius sėkmingai pasinaudojo Kaune, pelnydamas pirmą sezono įvartį ir sužaisdamas geriausią mačą šių metų A lygoje.

Shogo Yoshikawa (Gargždų „Banga“): Gana sunku patikėti, kad šis aktyviai žaidžiantis ir daug bėdų varžovams sukuriantis japonas tik 12-ajame ture atliko pirmąjį rezultatyvų perdavimą A lygoje. Sėkmingas Sh. Yoshikawos pasirodymas garantavo vietą turo rinktinėje, kuri buvo pasiekta ketvirtą kartą.

Hugo Videmontas (Vilniaus „Žalgiris“): 315 „InStat“ naudingumo balų – antras rezultatas 12-ajame ture ir jis priklauso puikią formą demonstruojančiam prancūzui. H. Videmontas įmušė šeštą savo šio sezono įvartį ir atliko net 6 sėkmingus driblingus. Kartu su J. Tadičiumi prancūzas kol kas dalinasi rezultatyviausio čempionato žaidėjo titulą.

Josipas Tadičius (Marijampolės „Sūduva“): Kroatas buvo rezultatyviausias turo žaidėjas, kurio fantastiškas įvartis dvikovos pabaigoje išplėšė pergalę prieš „Riterius“. Tai pat sūduvietis net 7 kartus grasino varžovų vartams ir tai kartu su 336 „InStat“ naudingumo balais yra geriausi rezultatai pastarajame ture.

Renato Matosas (Gargždų „Banga“): Prie svarbios Gargždų klubo pergalės labiausiai prisidėjo antrą sezoną komandoje žaidžiantis brazilas. R. Matosas į savo buvusios ekipos vartus pelnė įvartį bei atliko rezultatyvų perdavimą. Po dvikovos „Bangos“ strategas Tomas Tamošauskas pagyrė geriausią sezono mačą sužaidusį futbolininką, teigdamas, kad ir toliau tikisi iš jo panašaus žaidimo.