2021 gegužės 8

Nesėkminga kėlinių pradžia nulėmė antrą pralaimėjimą

Abiejų kėlinių pradžiose įvarčius praleidęs „Žalgiris“ patyrė antrąją nesėkmę šį sezoną. Kaune rezultatu 1:2 nusileista „Hegelmann Litauen“ komandai.

„Žalgirio“ startinėje sudėtyje įvyko du pasikeitimai. Ne pilnai rungtynėms pasiruošę H. Videmontas ir O. Onazi pradėjo dvikovą atsargoje, o startinėje sudėtyje pasirodė J. Sylvestras ir T. Kišas.

Rungtynės „Žalgiriui“ prasidėjo nesėkmingai. 9 min. šeimininkų greitoje atakoje N. Petkevičius atsidūrė vienas prieš vieną ir smūgiavo tiksliai.

Po šalto dušo pradžioje žalgiriečiai perėjo į puolimą, tačiau iki pertraukos atakose trūko tikslumo.

19 min. po F. Kyeremeh perdavimo iš krašto T. Kišas smūgiavo virš vartų. 24 min. po T.Kišo baudos smūgio kamuolį atmušė „Hegelmann“ vartininkas I. Plūkas. 34 min. po baudos smūgio D. Diaw galva smūgiavo šalia vartų.

Antrąjį kėlinį šeimininkai pradėjo dar vienu įvarčiu. Vienoje pirmų atakų Y. Karashima iš maždaug 18 metrų pasiuntė kamuolį į vartų kampą.

Įvartis dar kartą sutrikdė „Žalgirio“ žaidimą ir prireikė laiko atsigauti. 61 min. iš baudos aikštelės prieigų pavojingai smūgiavo F. Kyeremeh. 70 min. po S. Mikoliūno smūgio kamuolį sugavo vartininkas.

85 min. „Žalgiris“ buvo arti įvarčio, bet D. Diaw iš arti pataikė į virpstą, o pakartotinis I. Tatomirovičiaus smūgis buvo netikslus. 88 min. šalia vartų smūgiavo T. Kišas.

Baigiantis pagrindiniam laikui po O. Verbicko perdavimo T. Kišas baudos aikštelėje smūgiavo tiksliai.

Kitas rungtynes „Žalgiris“ žais antradienį 18 val. svečiuose prieš „Panevėžį“.