2021 gegužės 12

H. Videmontas: „Turėjome eiti į aikštę kaip kariai“


Vilniaus „Žalgirio“ futbolininkai po paskutinių A lygos rungtynių Panevėžyje galėjo lengviau atsikvėpti – jiems pavyko atsitiesti po nesėkmės ir nepatekti į didesnę duobę.

„Žalgiris“ savaitgalį Kaune netikėtai patyrė antrą sezono pralaimėjimą, o antradienį keliavo į Panevėžį ir parsivežė pergalę dvikovoje su vienu iš artimų konkurentų turnyrinėje lentelėje.

„Galima atsikvėpti. Buvo didelė įtampa prieš rungtynes. Blogiausia gyvenime jausti gėdą. Atvirai kalbant, aš, kiti, jautėme gėdą po paskutinių nesėkmingų rungtynių.

Turėjome eiti į aikštę kaip kariai. Eiti į karą pasiruošę. Ir buvome pasiruošę“, – iškart po dvikovos kalbėjo prancūzas.

Pergalę žalgiriečiams nulėmė J. Tadičiaus ir H. Videmonto įvarčiai pirmajame kėlinyje. Prancūzas pasižymėjo po baudos smūgio iš krašto, kai nelietęs gynėjų kamuolys įskriejo į tolimąjį vartų kampą.

„Tokius baudos smūgius reikia atlikti stipriau. Stengtis, kad jei niekas nelies, kamuolys pasiektų tolimąją vartų pusę. Tai pavyko ir pasisekė“, – vertino žaidėjas.

Savaitgalį pralaimėtose rungtynėse su „Hegelmann Litauen“ vienas „Žalgirio“ lyderių nepasirodė startinėje sudėtyje, o šį kartą pasiprašė būti pakeičiamas.

„Praėjusį kartą jaučiau skausmą, todėl nebuvo rizikuojama, kad nepatirti rimtesnės traumos, – aiškino H. Videmontas – Šiandien buvo tikrai karšta, buvau atpratęs prie karšto oro. Dėl astmos ligos buvo sunku kvėpuoti. Todėl greitai pavargau.“

„Žalgiriui“ atgauti jėgas teks greitai, nes kitos rungtynės su tuo pačiu „Panevėžiu“ laukia jau penktadienį 18 val. LFF stadione.

Video