2021 balandžio 10

H. Videmontas: „Svarbiausia tai, kas gera komandai“


Rezultatyviausias praėjusio sezono A lygos žaidėjas, FK „Žalgirio“ saugas Hugo Videmontas teigė, kad jam patinka žaisti prieš komandas, kurios žaidžia atviresnį futbolą, o rezultatyvius perdavimus atlikti ne mažiau geras jausmas kaip ir įmušti.

H. Videmontas buvo vienas iš žaidėjų, kuris nepasižymėjo baudinių serijoje Supertaurės rungtynėse, tačiau po kelių dienų du jo rezultatyvūs perdavimai padėjo „Žalgiriui“ nugalėti A lygoje.

„Tai ir yra skirtumas tarp eilinės komandos ir geros komandos. Eilinė komanda nuleistų galvas žemyn, jai būtų sunku atsitiesti. Mes parodėme, kad po pralaimėjimo galime atsitiesti ir vėl kautis“, – kalbėjo H. Videmontas.

Vienas „Žalgirio“ lyderių sezono pradžioje įmušė du įvarčius, o pastarąją savaitę pats nebeįmušė, bet pasižymėjo trimis rezultatyviais perdavimais.

„Jausmas ar įmušti, ar asistuoti panašus. Visuomet gera duoti ir gera gauti. Žinau, kad jei duosiu, gausiu atgal. Tačiau svarbiausia daryti tai, kas gerai komandai. Smagu ir įmušti, ir atlikti rezultatyvų perdavimą. Jei reiktų rinktis – rinkčiausi įmušti, bet jausmas panašus“, – sakė prancūzas.

Sekmadienį „Žalgiris“ svečiuose žais su „Kauno Žalgiriu“ – komanda, į kurios vartus H. Videmontas įmušė keturiose skirtingose rungtynėse.

„Atakuojantiems žaidėjams prieš tokias komandas kaip „Kauno Žalgiris“ rungtyniauti paprasčiau, nes tokios komandos pačios daugiau puola, palieka erdvių užnugaryje. Man žaisti prieš tokią komandą patogiau“, – kalbėjo atakuojančio saugo ir puolėjo pozicijose rungtyniaujantis futbolininkas.

Trumpą interviu su H. Videmontu ir kitas aktualijas iš „Žalgirio“ gyvenimo žiūrėkite „Žalgiris TV“ mini laidoje „Žaliai Balta diena“.

Video