2021 gruodžio 28

H. Videmontas pasirinko kitą karjeros stotelę


Vienu iš „Žalgirio“ lyderių pastaruosius pora sezonų buvęs Hugo Videmontas atsisveikina su Lietuva ir karjerą tęs Kazachstane.

Pasibaigus sutarčiai su klubu sėkmingai mūsų šalyje rungtyniavęs futbolininkas turėjo nemažai pasiūlymų – tarp jų ir likti Vilniuje – tačiau pasirinko tęsti karjerą „Aktobe“ komandoje.

FK „Žalgiris“ dėkoja futbolininkui už svarų indėlį į pasiektus titulus ir linki sėkmės naujoje karjeros stotelėje.

28 metų prancūzas „Žalgiriui“ atstovavo nuo 2019 m. rugpjūčio.

2020 ir 2021 metais H. Videmontas buvo rezultatyviausias A lygos žaidėjas ir ženkliai prisidėjo prie komandos iškovotų dviejų čempionų titulų, taip pat šiemet padėjo laimėti LFF taurės turnyrą.

Šiemet H. Videmontas taip pat buvo pirmas pagal rezultatyvius perdavimus lygoje, o „Žalgirio“ aistruolių buvo išrinktas geriausiu ekipos žaidėju. Pernai geriausių žaidėjų rinkimuose jis liko antras.

Iš viso „Žalgirio“ gretose H. Videmontas sužaidė 67 rungtynes A lygoje ir pelnė 32 įvarčius.

„Palieku Vilnių su didelėmis emocijomis, nes čia praleidau du nuostabius metus, man liko tik geri prisiminimai. Dėkoju visiems – aistruoliams, vadovams, personalui, žaidėjams. Klubas man padėjo augti kaip žaidėjui ir žmogui. Buvo ypatinga žaidžiant sulaukti palaikymo iš aistruolių. Visuomet jus mylėsiu. Galbūt kada nors vėl susitiksime“, – atsisveikinimo žinutėje rašė žaidėjas.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Hugo Vidémont (@hugo_videmont10)