2021 spalio 24

H. Videmontas: „Nusipelnėme laimėti, didžiuojuosi komanda“


„Žalgirio“ treneris Vladimiras Čeburinas po triumfo taurės turnyre akcentavo geras kėlinių pradžias, o geriausiu finalo žaidėju išrinktas Hugo Videmontas teigė, jog komanda nusipelnė laimėti trofėjų.

Taurės finalo dvikovoje „Žalgiris“ Šiauliuose iškovojo įtikinamą pergalę rezultatu 5:1.

„Laimėti visada malonu. Noriu pasveikinti aistruolius už puikų palaikymą, padėkoti Vilniaus miesto savivaldybei, kuri mus remia. Tai mūsų bendra pergalė. Kai kur kai kas nepavyko, tačiau taurė yra mūsų rankose. Tai svarbiausia. Žaidėjai rimtai nusiteikė rungtynėms. Žinant mūsų grafiką tai jų didelis nuopelnas“, – kalbėjo V. Čeburinas.

Du įvarčius „Žalgiris“ įmušė pirmo kėlinio pradžioje, prieš pertrauką praleido įvartį, tačiau dar kartą įmušė antro kėlinio pradžioje.

„Prieš rungtynes aptarėme, kad reikia kurti progas. Pradėjome rungtynes labai gerai – įmušėme, kontroliavome dvikovą. Tačiau kartais būna viena, dvi klaidos, ir mes padarėme rimtų klaidų. Kėlinio pabaigoje kai praleidome įvartį nebuvome pakankamai staigūs. Per pertrauką rūbinėje pakalbėjome, kad antrąjį kėlinį reikia pradėti taip kaip pirmąjį ir taip galime pasiekti tai ko atvykome“, – aiškino V. Čeburinas.

„Nusipelnėme laimėti šias rungtynes. Pradėjome intensyviai, sukūrėme progų, įmušėme. Pirmo kėlinio pabaigoje nesužaidėme labai gerai, bet antrąjį pradėjome stipresniu nusiteikimu. Išnaudojome pirmą progą antrajame kėlinyje. Po to buvo geriau ir pavyko laimėti. Per pertrauką reikėjo išlaikyti susikaupimą, nes prieš ją buvo mažas incidentas. Reikėjo tai pamiršti ir žaisti savo žaidimą. Įrodėme, kad galime tai padaryti ir kad galime būti labai stipri komanda. Labai didžiuojuosi savo komanda“, – teigė H. Videmontas.

Užduotį žalgiriečiams kiek palengvino „Panevėžio“ puolėjui už nesportišką elgesį parodyta raudona kortelė.

„Tai turėjo įtakos rungtynių eigai, jei jo nebūtų, rungtynės galėjo būti atkaklesnės ir įdomesnės. Tačiau varžovų žaidėjas suklydo ir už tai sumokėjo. Mes turėjome savo tikslą laimėti taurę ir jį įgyvendinome“, – komentavo V. Čeburinas.

Du įvarčius pelnęs H. Videmontas išrinktas naudingiausiu finalo žaidėju, bet šio įvertinimo nesureikšmino.

„Žaidžiu futbolą, ne tenisą, todėl trofėjus komandai svarbesnis nei man. Komanda nusipelnė laimėti trofėjų. Tačiau aišku, esu laimingas, džiaugiuosi savo įvarčiais ir esu patenkintas savo žaidimu. Žinau ką galiu ir manau, kad galiu dar daugiau. Stengsiuosi tą padaryti sezono pabaigoje“, – kalbėjo prancūzas.

„Žalgirio“ ekipos po kelių dienų laukia labai svarbi A lygos favoritų akistata su „Sūduva“. Trumpai pasidžiaugę taure žalgiriečiai jau galvoja apie šią akistatą.

„Esame geroje sportinėje formoje, paskutines kelias rungtynes laimėjome didele persvara. Tačiau futbole kartais pakyli aukščiau, kartais krenti. Kitos rungtynės laukia su „Sūduva“. Turime sužaisti šimtu procentų, nes bus labai sunkios rungtynės, – kalbėjo H. Videmontas. – Žinau, kad jei sužaisime 100 procentų, mums pavyks. Šį sezoną turėjome daug tikslų – supertaurė, Europa, taurė ir lyga. Supertaurėje ir Europoje nepavyko, dėl to nesame patenkinti. Dabar laimėjome taurę, liko ketvirtas tikslas.“

„Žalgirio“ ir „Sūduvos“ dvikova vyks spalio 27 d. Vilniuje, LFF stadione.

Video