2021 spalio 15

H. Videmontas: „Nuostabu įmušti triskart, bet svarbiau kad komanda žaidė gerai“


Hugo Videmontas po pergalės prieš Kėdainių „Nevėžį“ ieškojo rungtynių kamuolio atminčiai. Net ir trečią sezoną Vilniuje žaidžiančiam vienam iš „Žalgirio“ lyderių dvikova buvo neeilinė – jis pirmą kartą pasižymėjo „hat-tricku“.

Rezultatyviausias praėjusio sezono A lygos žaidėjas šiemet daugiau pasižymėdavo rezultatyviais perdavimais – kurių jau turi 10 – ir įvarčius rinko rečiau.

Trys tikslūs smūgiai prieš „Nevėžį“ padidino jo įvarčių sąskaitą iki 11 ir įsitvirtinti tarp penkių geriausių A lygos snaiperių.

„Visuomet nuostabus jausmas įmušti, ypač kai įmuši tris įvarčius. Ypač namuose. Tačiau man svarbiau komandinis pasiekimas, ne individualus. Šiandien žaidėme labai gerai“, – kalbėjo H. Videmontas.

Komandos pasirodymą gyrė ir ekipos treneris Vladimiras Čeburinas: „Bravo žaidėjams, buvome drausmingi, organizuoti. Daug iš to ką ruošėme pavyko. Varžovas bandė spausti ir suteikė nepatogumų. Šiandien atakų užbaigimas buvo geras.“

Didžiausiai „Žalgirio“ sezono pergalei pamatus paklojo įvartis pačioje dvikovos pradžioje, ketvirtąją minutę, kai H. Videmontas tiksliai smūgiavo iš baudos aikštelės krašto.

„Pirmas įvartis buvo svarbus, apie tai kalbėjome prieš rungtynes – kad reikia įmušti anksti ir rungtynės būtų lengvesnės. Išnaudojome, regis, pirmąją progą ir tai svarbu“, – kalbėjo H. Videmontas.

Jis tris įvarčius per rungtynes – vadinamąjį „hat-tricką“ – įmušė pirmą kartą profesionalo karjeroje

„Šįvakar pasidžiaugsiu, nes tai pavyksta labai retai. Bet nuo rytojaus jau reikės galvoti apie kitas rungtynes Kėdainiuose. Žinau, kad tai bus kitokios rungtynės“, – teigė prancūzas.

Pirmadienį „Žalgiris“ A lygoje dar kartą susitiks su tuo pačiu „Nevėžiu“ – šį kartą išvykoje.

Video