2021 liepos 29

H. Videmontas ir V. Čeburinas – birželio geriausi A lygoje


Titulą ginantis „Optibet A lygos“ čempionas Vilniaus „Žalgiris“ perėmė iniciatyvą kovoje dėl aukso ir laimėjo du individualius prizus – geriausiais birželį išrinktas Hugo Videmontas ir treneris Vladimiras Čeburinas.

Abu laureatais tapo susumavus tv3.lt portale surengtos apklausos balsus bei žurnalistų ir ekspertų įvertinimus.

Naudingai rungtyniavęs H. Videmontas susižėrė geriausio birželio mėnesio žaidėjo laurus, išsiskirdamas tiek efektyviais, tiek efektingais pasirodymais.

28-erių saugas per tris mačus pasižymėjo 2 įvarčiais bei 2 rezultatyviais perdavimais. H. Videmontas pelnė po įvartį akistatose su Marijampolės „Sūduva“ bei Kėdainių „Nevėžiu“, prieš pastarąjį varžovą išsiskyrė rezultatyviu perdavimu, o dvikovoje su Telšių „Džiugu“ taip pat rezultatyviai asistavo komandos draugui.

Birželio mėnesį žalgiriečiai iškovojo visas tris pergales ir šiuo metu su 41 tašku išsiveržė į priekį „Optibet A lygos“ turnyro lentelėje.

Per 19 šio sezono rungtynių H. Videmontas yra pelnęs 6 įvarčius bei atlikęs 7 rezultatyvius perdavimus, pagal pastarąjį rodiklį pirmaudamas visoje „Optibet A lygoje“.

„Birželio mėnuo mums buvo labai svarbus – perėmėme iniciatyvą lenktynėse su varžovais ir tapome čempionato lyderiais. Esu patenkintas savo pasirodymais, tačiau man kaip reikiant nesisekė. Dažnai po mano smūgių kamuolys atsimuša į vartų konstrukciją, vėliau dar du kartus tas pats nutiko rungtynėse su „Riteriais“.

Statistiniu atžvilgiu galėjau pasirodyti dar geriau, tačiau toks jau gyvenimas – turiu dirbti, kad tokiose situacijose pasiųsčiau kamuolius į vartus. Mano sužeistas riešas jau gyja, tačiau sunku būti 100 procentų pasiruošusiam, kadangi kamuoja kiti skausmai, ypač kulno“, – apibendrino H. Videmontas.

Prizą žalgiriečiui įteiks „Optibet A lygos“ partneris „7Pack“. Geriausiųjų rinkimus taip pat globoja „Nike“, „Customprocard“ ir „Vaga“.

Ant kulnų jam mynė Kauno rajono „Hegelmann Litauen“ klubo puolėjas Nauris Petkevičius ir komandos draugas Francis Kyeremeh.

Į pirmąją „Optibet A lygos“ turnyro lentelės vietą pakilusio Vilniaus „Žalgirio“ vairininkas V. Čeburinas buvo išrinktas geriausiu birželio mėnesio treneriu.

Iki vasaros ne kartą netikėtai klupdavę žalgiriečiai birželį iškovojo visas tris pergales, tarp jų – ir svarbų laimėjimą išvykoje rezultatu 2:0 prieš Marijampolės „Sūduvą“.

„Žalgiris“ taip pat svečiuose sutriuškino sėkmingai namuose žaidžiantį Telšių „Džiugą“ – 3:0, be to, savo sirgalių akivaizdoje 2:0 buvo palaužtas Kėdainių „Nevėžis“.

Po 19 akistatų sostinės ekipa savo sąskaitoje turi 41 tašką ir 2 taškais lenkia „Sūduvą“, 3 taškais – „Panevėžį“, 4 taškais – „Kauno Žalgirį“.

„Žalgirio“ vyr. treneriui atiteks lygos partnerio „Vaga“ prizas. Geriausiųjų rinkimus taip pat globoja „7Pack“, „Customprocard“ bei „Nike“.