2021 birželio 15

H. Videmontas ir M. Karamarko savo komandas EURO 2020 palaiko aistringai


Prancūzijos ir Vokietijos dvikova Europos futbolo čempionate – viena laukiamiausių ir Vilniaus „Žalgirio“ gretose: abiejų šalių rinktinės turi aistringus gerbėjus Lietuvos čempionų gretose.

Prancūzų triumfo tikisi Hugo Videmontas, o Vokietijoje užaugęs Marko Karamarko simpatijas dalina tarp savo gimtinės ir tėvo gimtosios šalies Kroatijos.

„Vokietijoje užaugau, turiu vokišką mentalitetą, man jis patinka, patinka šalis. Vokietija mums leido pas juos gyventi, po karo mano tėvams sukurti naują gyvenimą, kad turėčiau šviesesnį rytojų. Todėl širdyje turiu ne tik kroatus – Vokietija mano kraujyje“, – kalbėjo M. Karamarko.

Jis pripažino neturintis didelių lūkesčių iš savo palaikomų ekipų. „Kroatai turi problemų dėl traumų, jie dar neatrodo kaip komanda. Vokietija turi jauną ekipą. Nežinia ko tikėtis iš Kroatijos, o iš Vokietijos galima tikėtis ne itin daug. Bet mums ne problema, kai mumis niekas netiki.“

H. Videmontas neabejoja, kad Prancūzijos komandos sudėtis stipriausia ir tikisi, kad jo šalis pateisins savo statusą. Tačiau galima nesėkmė būtų skaudi.

„Man dar didesnis stresas, nes nesu Prancūzijoje. Rūbinėje daug tautybių. Tad jei žaistume prieš pvz. Kroatiją ar Vokietiją ir pralaimėtume būtų sunku“, – pripažino prancūzas.

Žalgiriečių palaikomos ekipos susitiks F grupėje, kur taip pat žais Portugalija ir Vengrija. Todėl diskusijos dėl jų galimybių buvo karštos.

Jie vardijo kuri komanda turi geresnius žaidėjus, o M. Karamarko net prisipažino, kad nemėgsta prancūzų. Kroatų kilmės žaidėjas su nuoskauda prisimena Pasaulio čempionato finalą, kur jo palaikomi kroatai nusileido Prancūzijai.

Abiems žalgiriečiams Europos čempionatą stebėti dar įdomiau, nes dabartines EURO žvaigždes matė iš arti – M. Karamarko turėjo galimybę žaisti prieš vokiečius Ilkay Gundoganą, Marco Reusą, lenką Robertą Lewandowski. H. Videmontas yra rungtyniavęs prieš prancūzus Kylianą Mbappe, N’Golo Kanté, Kurtą Zouma.

Nuotaikingas H. Videmonto ir M. Karamarko pokalbis – „Žalgiris TV“ studijoje.

Europos futbolo čempionato rezultatus žalgiriečiai bando prognozuoti dalyvaudami „Varzyboslazybos.lt“ spėlionėje.

Video