2021 lapkričio 25

H. Videmontas: „Geriausi tie kas laimi pabaigoje“


„Žalgirio“ futbolininkai po iškovoto čempionų titulą kalbėjo apie sudėtingą, „duobėtą“ sezoną ir triumfą nulėmusį sėkmingą finišą.

Žalgiriečiai A lygos aukso medalius užsitikrino iki čempionato pabaigos likus vienam turui. Taip įvyko nepaisant to, jog gegužę pagrindinė konkurentė „Sūduva“ turėjo septynių taškų pranašumą.

„Visi dabar euforijoje. Padarėme didelį darbą, laimėjome čempionų titulą. Buvo sunkus čempionatas, bet svarbiausia kad tapome čempionais. Turėjome kažkiek duobių, bet visi tai pamirš.  Sunkiai įsivažiavome, nes buvo daug naujų žaidėjų. Bet sugebėjome sukurti gerą kolektyvą, įrodėme kad esame tvirta komanda, vienas už kitą kovojome. Turėjome tikrai neblogą seriją todėl ir tapome čempionais“, – kalbėjo ketvirtą A lygos čempionų titulą per penkerius metus iškovojęs Ovidijus Verbickas.

„Nuostabus jausmas. Nusipelnėme to, nes sezono metu įrodėme, kad esame geriausi. Ypač smagu kad ir šiandien laimėjome. Lygiųjų irgi užteko, bet parodėme charakterį. Reikėjo rasti balansą, nes lygiųjų užteko,  bet norėjai laimėti dėl savęs, dėl fanų. Sunku buvo tai pasiekti, bet radome jėgų pergalei, – kalbėjo Hugo Videmontas – Dabar galime pasimėgauti. Su komanda šį sezoną atlikome nuostabų darbą. Mūsų sportinė forma bangavo, kartais žaidėme prasčiau, kartais geriau. Dabar esame geroje formoje, senai nepralaimėjome, net nepamenu. Geriausi yra tie kas laimi pabaigoje. Mes jais ir esame.“

H. Videmontas įvarčiu „auksinėse“ rungtynėse pasižymėjo antrą sezoną iš eilės. Jo šaltakraujiškas baudinys leido jam ir išsiveržti į priekį A lygos rezultatyviausiųjų rikiuotėje.

„Džiaugiuosi, jog esu tarp rezultatyviausių, bet viskas lemsis pabaigoje. Tačiau svarbiausia ne aš, o iškovotas komandos trofėjus“, – patikino prancūzas.

Kartu su juo antrą titulą iš eilės kėlė ir Vokietijos bei Kroatijos pilietybes turintis Marko Karamarko. Jis lūžiu sezono eigoje įvardino nesėkmingą keturių rungtynių be pergalių rugsėjo seriją nutraukusį triuškinantį laimėjimą taurės turnyro pusfinalyje prieš „Hegelmann Litauen“.

„Kaip ir pernai, malonu laimėti, būti pirmu šalyje. Visus metus atsilikinėjome, bet tikėjome savimi. Po to kai laimėjome taurės pusfinalį tikėjau kad būsime pirmi. Vaikinams teko sužaisti daug rungtynių. Buvo nemažai ir traumų, tiek man, tiek kitiems. Bet buvome komanda ir gerai sužaidėme iki pabaigos“, – kalbėjo M. Karamarko.

Futbolininkas sezono finiše sugebėjo sudalyvauti nepaisant to, kad Čempionų lygos rungtynėse Budapešte buvo patyręs kojos lūžį, dėl kurio ilgam iškrito iš rikiuotės „Man buvo sunkus periodas. Fiziškai ir psichologiškai buvo labai sunku. Tačiau toks jau futbolas, taip atsitinka. Tai ne mano kaltė, stengiausi kovoti ir džiaugiuosi sugrįžęs be skausmo. Džiaugiuosi sugrįžęs“, – teigė žaidėjas.

A lygos sezoną „Žalgiris“ baigs lapkričio 28 d. namuose rungtynėmis prieš Telšių „Džiugą“.

 

 

 

Video